Ana SayfaAltcoinOrta Afrika Cumhuriyeti, Kendi Coini Sango Coin'in Satışına Başladı: İlgi Nasıl?

Orta Afrika Cumhuriyeti, Kendi Coini Sango Coin’in Satışına Başladı: İlgi Nasıl?

Takip et

Orta Afrika Cumhuriyeti’nin (OAC) ulusal kripto para birimi olan Sango Coin, projenin web sitesinde yer alan detaylara göre satışa sunuldu.

Sango Coin Fiyatı İlk Etapta 0.10 Dolar, Son Aşamada İse 0.45 Dolar Olacak

Halka açık satış Pazartesi günü başladı ve 200 milyon Sango Coin 0.10 dolar fiyatla satın alınabilecek. Web sitesine göre, nihai liste fiyatı 0.45 dolar olacak.

Token satın almak isteyen kişilerin geçerli kripto para birimlerinde en az 100 dolara ihtiyacı olacak. Bu coinler Bitcoin, Ethereum, BNB, Tether, USD Coin, Binance USD ve DAI olarak belirlendi. Satış, bu tokenlerin hem Ethereum ERC-20 hem de Binance Akıllı Zincir ağları üzerindeki transferlerini destekliyor.

Proje, bu tura katılım için minimum 500 dolar öngörmüştü ancak potansiyel alıcılardan gelen şikayetler üzerine giriş şartını düşürmek zorunda kaldı.

İlgili Haber
Orta Afrika Cumhuriyeti, Kendi Coini Sango ve Bitcoin (BTC) İçin Açıklama Yaptı, Tarih Verdi!

Orta Afrika Cumhuriyeti, Tokenlerin Yüzde 5’inden Fazlasını İlk Günden Sattı

Sango projesi, yayınlandığı tarih itibariyle tokenlerin %5.25’ini satmayı başardı. Bu, projenin halka açık satışın ilk 24 saatinde 1 milyon doların biraz üzerinde para topladığı anlamına geliyor. Proje, bir yıl sürecek olan token satışından 1 milyar dolardan fazla gelir elde etmeyi planlıyor.

Bu halka açık satış aşamasında satın alınan Sango Coin’ler bir yıllık hak ediş şartına bağlandı. Bu nedenle, alıcılar kilitlenme süresi sona erene kadar tokenlerini çekemeyecek veya transfer edemeyecek.

OAC başkanı Faustin-Archange Touadéra, Temmuz ayının başlarında Sango Coin’i ülkenin ulusal kriptosu olarak ilan etmişti. Token, ülkenin maden kaynaklarını tokenize etme planlarının bir parçası olarak kullanılacak.

Proje, bir Bitcoin yan zinciri üzerinde çalışacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları