AnalizBitcoin

Pantera Capital’e Göre Şuan Bitcoin Alma Zamanı

Bünyesinde 800 milyon dolardan fazla varlık bulunun ve piyasanın lider kripto para serbest fonu olan Pantera Capital’e göre Bitcoin alma zamanı tam da şuan.

Şirket bünyesinde çalışan Dan Morhead ve Joey Krug yatırımcılarına şu açıklamalarda bulundu:

“Pentera bünyesine yeni gelenler, şirketin yöneticilerinin genelde piyasa hakkında olumlu konuştuğu düşünebilirler. İlk defa zaman konusunda bu kadar inançlıyım.”

Ayrıca yapılan açıklamada Bitcoin’in 6.500 $ seviyesinin dibi olduğu ve burdan sonra ayı piyasasının bittiği görüşü dile getirilip yükseliş trendinin yıl sonu devam edeceği belirtildi.

Death Cross Tehlikesi Devam Ediyor Mu?

50 günlük ortalamanın 200 günlük ortalama aşağısında kalma durumuna “death cross” dendiğini daha önce haberimizde belirtmiştik. Bu durum yatırımcılar üzerinde kaygı verici bir durum fakat uzmanlar bunu iyiye işaret olarak görüyor. Çünkü böylesine riskler varken bile Bitcoin’e hala güveniliyor ve 1 saat gibi kısa bir sürede 1000$ lık bir artış gösterebiliyor. Bu da ayı piyasasının bittiğini ve Bitcoin’in artık yükseliş trendine girdiğini açıklıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu