BitcoinHaberlerKripto Para

PayPal Kripto Para Danışma Konseyi Kurdu! “Cesur Hedeflerimiz Var”

PayPal kripto para hamlelerine devam ediyor.

2020 ve 2021 yıllında yaptığı hamlelerle kripto para birimlerinin benimsenmesine büyük katkı sunan PayPal kripto para birimleri ve blok zincir teknolojisi konusunda bir danışma konseyi oluşturdu.

Şirket internet sitesinden yaptığı duyuruda, dağıtılmış defter teknolojisi, ekonomi ve düzenleme alanlarında önde gelen uzmanlardan oluşan Blockchain, kripto ve Dijital Para Birimleri danışma konseyini tanıttı.

“Kripto Para Alanında Cesur Hedeflerimiz Var”

Paypal Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Jose Fernandez da Ponte tarafından kaleme alınan duyuruda şu ifadeler kullanıldı:

Blockchain, kripto ve dijital para birimlerinin yakın vadede finansal hizmetlere nasıl daha fazla erişim sağlayacağını şekillendirme konusunda cesur emelleri olan ticaret ve ödemelerde küresel bir lider olarak, endüstrinin en iyilerini daha iyi anlamak için dünyanın en iyi liderleriyle ilişki kurmanın çok önemli olduğuna inanıyoruz.

Sadece gelecekteki ürünlerimizi desteklemekle kalmayıp, daha uygun fiyatlı, verimli ve kapsayıcı bir dijital finansal sisteme giden yolu yönetme konusundaki daha geniş misyonumuzu desteklemek için Blockchain, Kripto ve Dijital Para Birimleri (BCDC) konusunda disiplinler arası bir danışma konseyi kurduk.

Konseyimiz, kriptografi, dağıtılmış defter teknolojisi, düzenleme, ekonomi ve sermaye piyasalarında dünyanın önde gelen uzmanlarından bazılarından oluşmaktadır.

Bugün bu konseyin altı üyesini tanıtmaktan ve ortaklıkları için onlara teşekkür etmekten gurur duyuyorum:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu