fbpx
BitcoinHaberler

Paypal Yöneticisinden Son Dakika Açıklaması

Paypal Yöneticisinden Son Dakika Açıklaması geldi. Bir PayPal yöneticisi ve aynı zamanda Xapo'nun ünlü CEO'su olan Wences Casares...

Paypal Yöneticisinden Son Dakika Açıklaması geldi. Bir PayPal yöneticisi ve aynı zamanda Xapo’nun ünlü CEO’su olan Wences Casares, Bitcoin’in 7 ile10 yıl içerisinde tam tamına 1 milyon doları aşabileceğini iddia ederek şok etkisi yarattı. CCN’de yer alan son dakika habere göre, Ikigai Asset Management’ın idare ettiği popüler bir araştırma platformu olan Kana and Katanada’da yayınlanan ilgi çekici makalede Bitcoin saklama hizmetleri sağlayıcısı Xapo CEO’su Wences Casares, Bitcoin’in 7-10 yıl içinde 1 milyon doları aşabileceği iddiasını savundu.

Paypal Ceo’sundan Açıklamalar

Yaptığı açıklama şu şekildeydi: “Bana göre başarılı olma ihtimali en az yüzde 50’dir. Bitcoin piyasada başarılı olursa 7-10 yıl içinde muhtemelen 1 milyon doların üzerinde işlem görebilir. Bu sayı, bugünkü değerin tam olarak 250 katıdır (makalenin yazılış tarihinde Bitcoin’in fiyatı yaklaşık 5,000 dolar civarında).” Bunlara ek olarak bir PayPal yöneticisi olan Casares’e göre Bitcoin gibi sürekli gelişmekte olan bir varlığa yatırım yapmak büyük bir risk taşıyor ve Casares, Bitcoin’e değer kaybetmenin göze alınabileceğinden daha fazlası yatırılmamalı görüşünü savunuyor. Bununla birlikte dünyanın en büyük kripto paraya hiçbir şekilde yatırım yapmamanın ise katlanılmaz bir davranış olduğunu belirtiyor.

Sonuç olarak Bitcoini’n nasıl başarılı olacak sorusu gündeme geliyor. Casares, Bitcoin’in başarılı olması durumunda ABD Doları gibi rezerv paraların yerini tutmayacağını, rezerv paraların bir tık üzerinde ya da yanında alternatif bir seçenek olarak işlev göreceği konusunu savunuyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box