BitcoinHaberler

Paypal’ın Bitcoin İşlem Hacmi Mayıs’tan Sonra Yeni Zirvesini Kaydetti!

Bitcoin'deki ATH ilgiyi yeniden ona çevirdi.

Ödeme devi Paypal, Bitcoin’de Nisan ayında yaşanan sert düşüşünden bu yana ilk defa en büyük Bitcoin hacmine ulaştı.

Bitcoin’de Mart ayında yaşanan zirveden sonra Bitcoin Nisan ayında sert bir düşüş yaşamıştı.

Bitcoin 19 mayıs günü 43.500 $’dan 30.000 $ seviyelerine gerilediğinde 304 milyon dolar değerinde Bitcoin el değiştirmişti.  O günden bu yana ilk kez bu kadar yüksek seviyelere ulaşan Bitcoin hacmi çarşamba günü 145.60 milyon dolara ulaştı. Buna rağmen zirvesinin hala yarısındayız.

Bitcoin işlem hacminin Mayıs’dan bu yana en yüksek seviyeye ulaştığı gün Bitcoin’de rekor yaşandı ve 67.000 dolar seviyeleri görüldü.

Bitcoin hacmindeki artışta, Bitcoin fiyat rallisi sırasında artan alımlar kadar satışların da etkisi olduğu biliniyor.

Bitcoin her ATH yaptığında ana akım medyanın da etkisi ile kripto para ticareti işlem hacimlerinde bariz bir artış gözleniyor.  Paypal sadece kripto sektöründen olmayan milyonlarca kullanıcıya sahip olduğundan Bitcoin işlem hacmi, fiyattaki yükseliş ve ana akım medya ilgisiyle birlikte parabolik olarak büyüyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu