Blockchain

Pekin Blockchain Merkezi Olma Planlarını Açıkladı

"Pekin Blockchain İnovasyon Geliştirme Eylem Planı (2020-2022)" planı açıklandı.

Çin yönetimi kısa süre içerisinde başkentin Blockchain merkezi olması ve tüm dünyada ilgi çekmesi için “Pekin Blockchain İnovasyon Geliştirme Eylem Planı (2020-2022)” adlı bir plan oluşturduklarını açıkladı. Kısa süre içerisinde merkez olma planları sürerken, özellikle de zincir teknolojisi merkezi olup olamayacağı konusunda ülkede büyük bir soru işareti var.

Ancak göründüğü kadarıyla “Pekin Blockchain İnovasyon Geliştirme Eylem Planı (2020-2022)” planının işe yaraması ve ülkede eğer ki demokratik adımlar atılırsa ve bugün olduğu gibi Hong Kong sorunları yaşanmazsa ülke içerisindeki şirketlerin merkez olarak Pekin’i seçebileceği düşüncesi hakim.

Ancak Hong Kong’a müdahale ve diğer olaylar özellikle demokratik ülkelerdeki zincir teknolojisi şirketlerinin Pekin’i tercih etmemesine sebep olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu