AnalizBitcoin

Peter Brandt, Bitcoin Konusundaki Olumsuz Tutumundan Vaz Mı Geçti?

Ünlü analist, son paylaşımında Bitcoin için neler söyledi?

Dün paylaştığı tweetinde Bitcoin için yeniden yükselişe geçen ünlü analist Peter Brandt, lider kripto para birimiyle ilgili son derece iyimser yorumlar yaptı. Özellikle Twitter CEO’su Jack Dorsey’in yönettiği Square’ın dün 50 milyon dolarlık Bitcoin aldığını açıklaması haberinin BTC açısından son derece önemli olduğunu belirten Brandt, günlük ve haftalık verilere bakıldığında büyük bir satın alma sinyalinin görüldüğünü belirtti.

İlgili Haber
Square: 50 Milyon Dolarlık Bitcoin Satın Aldık!

Brandt’in bu son mesajı kripto camiasında büyük yankı buldu. Nitekim Brandt bundan birkaç hafta önce geleneksel piyasaları daha cazip bulduğunu belirterek Bitcoin ve Ethereum’u zayıf diye nitelemiş, Bitcoin almaktan yana olmadığını belirten ifadeler kullanmıştı. Şimdiyse Bitcoin’in yeni bir ATH yaşaması için 14 bin dolarlık seviyeyi aşmasının şart olduğunu dile getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu