AnalizBitcoinHaberler

Peter Brandt: “Bitcoin’de Daha Büyük Bir Dump Gelebilir, Çünkü…”

Analistler Bitcoin'i yorumladı.

Deneyimli analist Peter Brandt Bitcoin’e ilişkin son değerlendirmesini Twitter’dan 600 bin takipçisi ile paylaştı.

Bitcoin’de hacmin etkileri başlığıyla düşüncelerini ifade eden analist bir de grafik paylaştı.

Brandt, Bitcoin’de kilit rol oynayan diplerin, büyük hacimle birlikte geldiğini ve yatırımcıların büyük bir  çoğunluğunun bu dipler sırasında panikle işlem  yaparak markete teslim olduğunu ifade etti.

Bunun henüz gerçekleşmediğini ifade eden analist, sırada bu mu var? sorusunu sordu.

Brandt’in grafiği şu şekilde:

Brandt’e yanıt diğer bir popüler analist Willy Woo’dan geldi.

Woo, Brandt’in Coinbase grafiği kullandığını belirttikten sonra gerçek satış baskısının ABD tarafından gelmediğini ifade etti ve ekledi:

“Bu bir Coinbase grafiği, satış baskısı vadeli işlem piyasalarında ve daha çok Asya spot borsalarında kaldıraç kaybından kaynaklanıyor.

Genel olarak, zincir üzerinde bir satış olduğuna dair henüz bir işaret yok (HODLers holding, spekülatif yatırımcılar kar aldı). Zayıf Aralık likiditesi altında etkili bir konsolidasyon.”

Woo, büyük teslimiyet doğuran dumpların ayı piyasasının sonunda yaşandığının da altını çizerek, Hodlers tarafından büyük bir satış olmadığı için yaşanan düşüşlerin bir konsolidasyonun ve birikimin parçası olarak gördüğünü ifade etti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu