HaberlerXRP

Peter Brandt Ripple (XRP) Yatırımcılarını “Balığa” Benzetti! “XRP Yüzde 97 Eridi”

Peter Brandt XRP yatırımcıları ile dalga geçmeye devam ediyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a açtığı dava sonrası yaralarını bir türlü saramayan XRP yatırımcılarına bir darbe de deneyimli analist Peter Brandt’dan geldi.

Twiterdan yaptığı paylaşımda balıkçılık metaforu kullanan deneyimli analist, XRP yatırımcılarını sorgulamadan oltadaki yemi yutan balığa benzetti. XRP’yi Ripple’ın yemi olarak nitelendiren Brandt, XRP yatırımcıları ile adeta dalga geçti.

XRP için daha önce de “manipüle edilmiş bir dolandırıcılık” diyen Brandt, XRP ve Ripple eleştirmenliğinden vazgeçmeyecek gibi görünüyor.

XRP’ye olan yaklaşımının özel bir nedeni olup olmadığı bilinmeyen Brandt, SEC Ripple’a dava açamadan 1 ay önce de “SEC kriptoları anlasaydı XRP bir menkul kıymet olarak ilan edilirdi. Bu manipüle edilen bir piyasanın klasik bir örneğidir.” şeklinde paylaşımlarda bulunmuştu.

XRP’nin BTC paritesinde %97 oranında değer kaybettiğini belirten Brandt bir de grafik paylaştı.

Deneyimli analist paylaşımın ardından kendisine “bankalar XRP ile çalışacak, ya şimdi XRP satın al yada daha sonra ağla” şeklinde cevap veren yatırımcıları “sarhoş” olarak nitelendirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu