Kripto HaberleriBitcoinPeter Brandt Uyardı, Bu Kripto Paralardan Uzak Durun!

Peter Brandt Uyardı, Bu Kripto Paralardan Uzak Durun!

Takip et

Bitcoin ve kripto paralara yönelik açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen deneyimli analist Peter Brandt, son paylaşımından gençlere hem tavsiyelerde hem de uyarılarda bulundu.

Z kuşağına yönelik tavsiyelerini madde madde sıralayan analist, kripto para birimlerine ayrı bir başlık açtı.

Brandt, Z kuşağının yatırımlarının bir bölümünü Bitcoin veya güvenli şirket hisselerine yapması gerektiğini düşünüyor.

Bu alanlarda daha iyi alım fırsatları beklenmesi gerektiğini ifade eden analist shitcoinlerden ve NFT’lerden uzak durun dedi.

“Ben kira getirisi olan mülklere karşı çok olumlu bakıyorum. Kaliteli hisse senetleri ile kripto paralar arasında ben hisse senetlerini seçerim. Kripto hala kanıtlanmamış bir alan. Shitcoinlerden ve Jpeg’lerden (NFT) uzak durun. Hisse senetlerini daha ucuza alabilmek için bir ayı piyasası umut ediyorum.”

İlgili Haber
Peter Brandt :" Bitcoin Hodlers'larını Anlamıyorum!"

Twitter’da yorumcularından aldığı soruya cevap veren Brandt, Bitcoin’i kripto paralardan ayrı tutarak ”Sağlam hisse senetlerini kripto paraya tercih ederim” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları