Kripto HaberleriHaberlerPeter Brandt'ten Ripple'a (XRP) Ağır Eleştiri

Peter Brandt’ten Ripple’a (XRP) Ağır Eleştiri

Takip et

Ripple destekli XRP’nin son zamanlardaki düşük fiyat profili yatırımcılarını üzmeye devam ediyor. Bilindiği gibi bir zamanlar sektörün en değerli 3. kripto para değeri olan XRP 4.lüğe gerileyerek tahtını Tether’e kaptırdığından beri yatırımcıların tek umudu Ripple’ın güçlü iş birlikçilerinin sınır ötesi ödemelerde XRP kullanma potansiyelleri.

Bu zamana kadar XRP ile ilgili birçok olumsuz yorum yapan Peter Brandt bu kez ağır konuştu. Ünlü trader XRP ile ilgili attığı son tweetinde yatırımcıları kaderlerini XRP’nin ellerine bırakmamaları konusunda uyardı.

Bununla birlikte XRP hakkında olumsuz konuşan tek isim Brandt değil, Kronos Research’ün yönetici ortağı Jack Tan’in de Telegram sohbetlerinin birinde “Kripto para piyasasındaki son boğa döneminde bile XRP’yi tartışan çok az yatırımcı var.” yorumunu yaptığı biliniyor.

Yatırımcılar her ne kadar Ripple’ın kurduğu ortaklıklara bel bağlamış olsalar da Ripple’ın en güçlü ortaklarından MoneyGram’ın bile beklenen boğa sezonu için zerre kadar etkisi olduğu söylenemez.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları