HaberlerXRP

Peter Brandt’ten Ripple’a (XRP) Ağır Eleştiri

Çoğu trader, Ripple'ın bile XRP'yi kurtarabileceğine olan inancını yitirmiş durumda.

Ripple destekli XRP’nin son zamanlardaki düşük fiyat profili yatırımcılarını üzmeye devam ediyor. Bilindiği gibi bir zamanlar sektörün en değerli 3. kripto para değeri olan XRP 4.lüğe gerileyerek tahtını Tether’e kaptırdığından beri yatırımcıların tek umudu Ripple’ın güçlü iş birlikçilerinin sınır ötesi ödemelerde XRP kullanma potansiyelleri.

Bu zamana kadar XRP ile ilgili birçok olumsuz yorum yapan Peter Brandt bu kez ağır konuştu. Ünlü trader XRP ile ilgili attığı son tweetinde yatırımcıları kaderlerini XRP’nin ellerine bırakmamaları konusunda uyardı.

Bununla birlikte XRP hakkında olumsuz konuşan tek isim Brandt değil, Kronos Research’ün yönetici ortağı Jack Tan’in de Telegram sohbetlerinin birinde “Kripto para piyasasındaki son boğa döneminde bile XRP’yi tartışan çok az yatırımcı var.” yorumunu yaptığı biliniyor.

Yatırımcılar her ne kadar Ripple’ın kurduğu ortaklıklara bel bağlamış olsalar da Ripple’ın en güçlü ortaklarından MoneyGram’ın bile beklenen boğa sezonu için zerre kadar etkisi olduğu söylenemez.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu