blank
Bitcoin

Peter Brandt’ten Yatırımcıları Üzecek Bitcoin Tahmini

Brandt, işlerin Bitcoin için çok da iyi gitmediği görüşünde.

Bu zamana kadarki tutarlı tahminleriyle adından sıkça söz ettiren tanınmış trader Peter Brandt’ten Bitcoin’le ilgili yatırımcıları üzecek yeni bir tahmin geldi.

Brandt, pandeminin her sektöre olumsuz etkileri olduğu gibi kripto paralara da olumsuz yansımaları olacağını dile getirdi ve yatırımcıları uyardı.

Brandt, işlerin Bitcoin için çok da iyi gitmediğini eğer içinde bulunduğumuz durumdan kurtulamazsa başının büyük dertte olacağını ifade ediyor.

Pandemi etkisiyle maddi sıkıntıya düşen hatta işlerini kaybeden birçok yatırımcı kripto paralara çok daha temkinli yaklaşıyor. Özellikle Amerika’da her 4 kişiden birinin işsiz kaldığı düşünülürse söz konusu kriz ortamının dijital paralara olan etkisinin de olumsuz olacağını söylemek çok da yanlış olmaz. Brandt de kripto paralara olan yatırım miktarının azalmasının fiyatları aşağı çekeceğine işaret ediyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu