Kripto HaberleriBitcoinPeter Schiff: Bitcoin Konusunda Yanılmışım!

Peter Schiff: Bitcoin Konusunda Yanılmışım!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Peter Schiff, Bitcoin konusunda daha önce 1 ay içerisinde 10.000 dolar seviyesine düşecek olduğu açıklamasında bulunmuştu. Ancak bugün itibariyle 1 ay bile geçmeden Bitcoin geriledi ve 10.000 dolar seviyesinin altına kadar iniş yaptı. 9.900 dolarlı seviyeleri gören ancak kısa süre içerisinde geri 10.000 doların üstüne tepen Bitcoin’in bu hareketi altın destekçisi ismin yine yeniden açıklama yapmasına yol açtı.

Peter Schiff, Bitcoin’in bu düşüşü ile ilgili çok fazla olumsuz konuşmadı ancak açıklamasında “Bitcoin sadece çok nadir zamanlarda fırsatlar sunar. En dipten alım yapabilmek nadir görülen bir şanstır. Daha önceki tahmininde 1 ay içerisinde 10.000 dolara düşeceğini tahmin etmiştim, yanılmışım” dedi.

Bitcoin fiyatındaki bu düşüş bazı analistlerin özellikle dikkatini çekiyor ve analistler piyasaları yakından izliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları