Bitcoin

Peter Schiff: Bitcoin Organik Yükselmedi

Peter Schiff kripto para birimi Bitcoin'in organik olarak yükselmediğini açıkladı.

Nexo

Altın yatırımcısı Peter Schiff, kripto para birimi Bitcoin fiyatındaki yükselişlerin organik olmadığını ve kripto para birimi balinaları tarafından tetiklendiğini açıkladı. Bitcoin piyasasının yükselmesinin aslında organik olarak değil, zorlama olarak yükseldiğini açıklayan Peter Schiff, bu konuda yatırımcıları uyardı.

Doğru olarak eğer balinalar eliyle yükselen bu fiyatlar her an düşebilir. Ancak balinaların eliyle fiyatlar yükselmeseydi yatırımcılar büyük zorluklar ile karşı karşıya kaldıkları piyasada artık daha fazla beklemeyebilir ve piyasadan çıkabilirlerdi.

Bitcoin fiyatının yükselmesinin ardında yatan sebebin balinalar olmasına bağlı olarak yine olası bir düşüş yaşanması ihtimali de her an mümkün. Zira kripto para yatırımcıları kazançlarının daha fazla artması mümkün olsa da balinalar tam tersi bir karara imza atarsa sorunlar ile karşı karşıya kalabilir.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı