Bitcoin

Peter Schiff: Geçmişte Bitcoin Almayarak Hata Yaptım!

Altın yatırımcısı Peter Schiff, kripto para almayarak hata ettiğini açıkladı.

Peter Schiff, kendisinin geçtiğimiz yıllarda 10 dolardan Bitcoin almadığı için hata ettiğini açıkladı. Geçtiğimiz yıllarda 10 dolardan Bitcoin alması halinde bugün milyarder bir isim olacağını açıklayan Peter Schiff, bugün milyarder olamamasının nedenini o dönemde Bitcoin satın almamak olarak açıkladı. Bitcoin hakkında olumlu ve olumsuz açıklamalar açıklamalarda Peter Schiff genelde olumsuz tarafta olan bir isim.

Bugün yaptığı açıklamasında da yine olumsuzluk barındırdı. Bitcoin’in alım ve satım döneminin bittiğine işaret eden ünlü isme göre kripto para birimini o dönemde alanlar şanslı, bu dönemde alanlar ise şanssız taraftalar. Hatasını telafi edebilmek için Bitcoin satın almayacak olduğunu açıklayan ünlü isme göre geçmişte yapılan hataları yine aynı hatayı yaparak ve risk alarak telafi etmek mümkün değil.

10 dolardan alanlar şanslı

10 dolardan Bitcoin alanların ”ultra şanslı” insanlar olarak gösteren Schiff, kripto para piyasasında kendisini milyarder yapacak bu yatırımı o dönemde yapmadığı için kendisine kızmadığını ancak geçmişe dönüş şansı olsa Bitcoin yatırımı yapabilecek olduğunu açıkladı. Bitcoin konusunda yapılan bu açıklamalar yatırımcıları etkilemiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu