Kripto HaberleriBitcoinPiyasa Hacmi Düşmeye Başladı

Piyasa Hacmi Düşmeye Başladı

Takip et

Bitcoin 12.000 dolar noktasından tekrar düşüş yaşaması ile kripto para pazarında yeni değişimler oldu. Kripto para yatırımcıları giderek düşüş eğilimi gösteren fiyatlar karşısında ne yapacak olduğuna karar veremezken, binlerce dolarlık yatırımların değerinin düşmesi ve buna bağlı olarak piyasa hacminde düşüşler yaşanması yatırımcıların kafasında karmaşıklığa sebep oldu. Kripto para birimleri ile ilgili olarak bir süredir devam eden fiyat düşüşü bugün 330 milyar dolar seviyesinden 319 milyar dolara düşen kripto para pazarı toplam genel piyasa hacminin düşmesine sebep oldu.

Bitcoin birinci sırada buna neden olmuş kripto para birimi olsada kısa bir süre içerisinde 11 milyar doların üzerinde bir kayıp yaşanmış olması, piyasa açısından rahatsızlık verici. Kripto para piyasasında devam eden tartışmalar yatırımcıların tepkisini çekerken, analistler bu konuda tartışmalarda genellikle piyasa hacminin daha düşük seviyeleri görebilecek olduğunu düşünüyor ve buna göre adımlar atmayı sürdürüyorlar.

Bir süre önce 400 milyar dolara çıkması beklenen kripto para pazarının bugün artık bu seviyede olması, yatırımcılara satış yapma baskısı oluşturmak konusunda ilk sırada olan sorumlulardan.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları