Bitcoin

Piyasa Yarışındaki “En Hızlı At” Bitcoin Mi?

Zengin Baba, Yoksul Baba kitabının yazarı Kiyosaki, Bitcoin'in en hızlı at olmaya aday, uyuyan bir değer olduğunu düşünüyor.

“Zengin Baba, Yoksul Baba” (Rich Dad, Poor Dad) kitabının yazarı ve ünlü Amerikalı yatırımcı Robert Kiyosaki son attığı tweetinde piyasayı değerlendirdi. Bitcoin’in hala uyumakta olan bir değer olduğunu ve çok yakında piyasa yarışındaki “en hızlı at” olacağını iddia etti.

Her ne kadar altın rekor yükselişine devam ediyor olsa da gümüşün henüz tüm zamanların en yüksek seviyesinden %35 daha düşük bir seviyede olması gerekçesiyle hala daha iyi bir yatırım seçeneği olduğunu ifade eden Kiyaosaki, Bitcoin konusunda da iyimser bir tavır çizdi.

Bitcoin’in hala uyuduğunu ifade eden yazar, belli ki birçok analistin lider kripto para biriminin bu senenin sonunda ya da gelecek yıl tüm zamanların en yüksek seviyesini göreceği yönündeki tahminini paylaşıyor.

Analistlerin böyle düşünmesini sağlayan nedenler arasında Bitcoin ağındaki hem yeni hem de aktif adreslerin sayısındaki fazlalık başı çekiyor. Öte yandan fark edilen fiyat metriğinin de (realized price) BTC tarihindeki en yüksek seviyeye ulaşmış olması bir diğer önemli gösterge olarak karşımıza çıkıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu