BitcoinEthereum

Piyasanın Tecrübeli İsmi, Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin Kırılıma İşaret Etti

Filbfilb, Bitcoin fiyatında kırılım bekliyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 50.000 dolar seviyesine çekildikten sonra hiç beklenmeyen bir yükseliş yaşadı. Bitcoin fiyatının 50.000 dolara gerilediği anlarda bunun dipten alım fırsatı olduğunu belirten ünlü bir analist ise şimdi yeni fiyat hedefini açıkladı.

Bitcoin İçin 14 Nisan Sonrası Kırılım Gelebilir

Ünlü kripto para analisti Filbfilb, Bitcoin için kırılım tarihinin ise 14 Nisan ve öncesi olduğunu vurguladı. 14 Nisan tarihine kadar Bitcoin fiyatının yükseleceğini ancak haber sonrası düşebileceğini ifade eden analist yine de uzun vadede iyimser olduğunu belirtti.

Filbfilb, yayınladığı blok gönderisinde bu kısa süreli düzeltme sonrasında ise fiyatın 70.000 dolara kadar çıkmasını beklediğini vurguladı. Bunun devamında hedefin 95.000 dolar olduğunu açıklayan analist, uzun vadede ise 90.000 doların üzerinde her şeyin mümkün olduğunu vurguladı.

Sadece Bitcoin’in değil aynı zamanda Ethereum’un da benzer bir performans sergileyebileceğini vurgulayan Filbfilb, bunun için hedefin EIP-1559 güncellemesi ile 5.000 dolar seviyeleri olduğunu düşünüyor. ETH’nin şu an için akümülasyon bölgesinde olduğunu ve balinaların açık açık belirtmeden ETH aldığını açıklayan analist, oransal açıdan ise ETH’nin yükselişinin BTC’yi geride bırakacağını belirtti.

Ethereum 2.0 kontratında kilitli olan ETH’lerin toplam değeri 7 milyar doların bile üzerine çıktı. ETH’ye olan güven artarken beklenen EIP-1559 güncellemesinin de gelmesi fiyatın kısa vadede 5.000 dolar ve üzerine çıkabilmesini sağlayabilir. Tabii ki kripto para piyasasında yeniden ayı döneminin etkisine girmesi bu hayallerin kısa sürmesine yol açabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu