Bitcoin

PlanB: Bitcoin 2021 Yılına Kadar 100 Bin ABD Dolarını Görecek!

PlanB isimli tanınan Bitcoin analisti yeni bir iddiası ile gündeme gelmişe benziyor.

Kripto para birimleri ile ilgili olarak Twitter’da analizler yapan PlanB, Bitcoin güncel piyasa fiyatından bağımsız olarak ne zaman değer kazanabilecek olduğu gibi soru işaretlerine yanıt vermeye başladı. 2021 yılına kadar BTC fiyatının  90.000 dolardan daha fazla artacak olduğunu ve %900 daha fazla yükselecek olduğuna değinen PlanB, “2021 yılına kadar Bitcoin fiyatı 100.000 dolar seviyesine yükselecek ve yatırımcılar en kısa süre içerisinde buna yönelik alım fırsatlarını değerlendirmeye başlamalı” dedi.

Bitcoin’in kısa süre içerisinde değer kazanması yönünde beklentiler düşük seyrederken özellikle 2021 yılına kadar değerinin yükselip yükselmeyeceğini coronavirüse bağlı ekonomik durumların ve verilerin gösterecek olduğuna inanılıyor.

PlanB’nin açıklamasının  doğru olması halinde %900 değer kazanacak Bitcoin yine geçmişte az sayıda insanı zengin ettiği gibi milyonlarca yatırımcıyı zengin edebilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı