AltcoinAnaliz

Polkadot (DOT) Düşen Trendi Kırdı! Sonraki Hedef Ne? Teknik Analiz

Pokadot'un son durumuna Baktık

CoinmarketCap sıralamasında 6. sırada yer alan Polkadot (DOT) yeniden 40$ sınırına geldi. Son 24 saatte, 2.8 milyar dolar hacimle %9 oranında artış gösteren DOT 36,5 milyar dolar piyasa değerine ulaştı.

İlk 10 coin arasında 24 saatte en çok kazanç getiren Dot oldu. Major altcoinlerde yatay bir seyir söz konusuyken Dot’un yıldızı parlamaya devam ediyor.

Bitcoin müsaade ettiği takdirde Polkadot’un teknik görüntüsü iyi duruyor.

Teknik olarak baktığımızda;  20 Şubat’tan gelen düşen trendin kırıldığını ve retestinin başarılı bir şekilde çalıştığı görüyoruz.

Aynı zamandan yaklaşık 1 aylık bir simetrik üçgenin yukarıya doğru kırıldığını görüyoruz.

39.60$ üzerinde gelecek günlük kapanışlar ile yükselişin hızlandığını görebiliriz. Simetrik üçgen hedefi olarak 54$ seviyesi takip edilebilir. Kırdığı düşen trendin altına iniş yukarı patlamanın fake olduğunu gösterir. Düşen trend altı stoplu takip edilebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu