binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPolkadot Üçüncü Çeyrek Raporunu Yayınladı! Bu Alanlarda Rekor Seviyeler Görüldü!

Polkadot Üçüncü Çeyrek Raporunu Yayınladı! Bu Alanlarda Rekor Seviyeler Görüldü!

2023 yılının üçüncü çeyrek sonuçlarını açıklayan Polkadot, toplamda 663 milyon DOT tokenı stake edildiğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Piyasa değerine göre 14.sırada yer alan Polkadot (DOT) X hesabından yaptığı paylaşımda 2023 yılının üçüncü çeyreğine ilişkin sonuçları açıkladı.

Polkadot, üçüncü çeyrekte staking hizmetinde büyüme olduğunu, toplam beş yeni parachain eklediğini ve genel anlamda bir dizi teknik yükseltmeyi hayata geçirdiğini belirtti.

Paylaşılan verilere göre, toplamda 663 milyon DOT tokenı stake edildi ve bu da ikinci çeyreğe kıyasla %14,7’lik bir büyümeyi gösterdi.

Ayrıca geçtiğimiz kasım ayında hayata geçirilen aday stake havuzlarının büyük ilgi gördüğünü belirten Polkadot, bu aday havuzların 7 milyondan fazla DOT tokeninin stake edilmesini sağladığını yazdı.

Piyasada hız, ölçeklenebilirlik ve geliştirici faaliyetleri açısından en büyük altcoin Ethereum’a (ETH) büyük bir rakip olarak görülen Polkadot’ta geliştirici aktivitesi de rekor seviyeye ulaştı.

Bu noktada github verilerine göre ikinci çeyrekte 49.000’den fazla GitHub işlemi kaydedildi.

2023 yılında yaşadığı yükselişle Şubat ayında 8 dolara yaklaşan DOT, yazım esnasında bu seneki en yüksek seviyesinden yaklaşık %50 düşüşle 4,07 dolardan işlem görüyor.

İlgili Haber  Son 1 Ayda Geliştiriciler En Çok Hangi Altcoinlere Yöneldi? Santiment Açıkladı!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail