AltcoinHaberler

Poloniex, DigiByte’ı Borsadan Çıkarma Kararı Aldı.

DigiByte’ın kurucusu Jared Tate, TRON’u sert sözlerle eleştirerek şimşekleri üzerine çekmişti.

DigiByte’ın (DGB) kurucusu Jared Tate’in Justin Sun’un kurucusu olduğu TRON’u eleştirmesi soğuk savaşı başlattı. Karşı saldırıya geçen Poloniex, ani bir kararla DigiByte’ı borsadan çıkardığını açıkladı.

Jared Tate, TRON’u tanıtım belgesinin kopya oluşu, pazarlama ile yaratılan heyecan ve ücretli Twitter botları ve birkaç kumar uygulaması dışında herhangi bir özgün özelliği olmamakla Poloniex’i de TRX’in reklam fabrikası haline dönüşmekle eleştirmişti. Son yaşanan gelişmeler gerginliği tırmandırırken Tate, yeni attığı bir tweetle gerginliği bir tık daha yukarı taşıdı:

Poloniex’in bu ani kararı kripto para piyasalarında büyük tepki topladı.

DigiByte’ın Kurucusu Daha Önce De Binance İle Gündeme Gelmişti

Daha önce Binance’i, DigiByte’a verdiği sözü tutmamakla eleştirmiş, borsada listelenmek için teminat almalarına ve DGB’nin listelenme için tüm aşamaları geçtiği halde Binance’te listelenmediklerini iddia etmişti.

Liste Dışı Bırakılma Sebepleri Neydi

Binance listeleme fiyatı olarak DGB’den 300.000 dolar istemiş ve buna ek olarak güvelik sigortası teminatı için DGB’nin yüzde 3’lük hissesini talep etmişti. Şartların DGB tarafından çok ağır bulunması sonucunda da DGB liste dışı bırakılmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu