coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerPolonya Bitfinex Hesaplarına El Koydu

Polonya Bitfinex Hesaplarına El Koydu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz günlerde özellikle dikkat çeken bir hareket ile birlikte Polonya Bitfinex hesaplarının tamamına el koyduğunu açıkladı. Bildiğimiz gibi Bitfinex, kripto para borsaları içerisinde kısa sürede en büyük yükselişi gösteren şirketlerden birisi olarak adından söz ettirdi. Her geçen gün büyüyen bu sektöre Polonya’dan çok ciddi bir darbe geldi ve hesaplarına el konuldu.

Skierniewice’deki  Cooperative bankası yönetiminde bulunan ve Bitfinex’e ait olduğu açıklanan 400 Milyon Euro içeren hesaplara el koydu. Hesaplara el konmasında ki neden ise gerçek anlamda ilginç ve bir o kadar da gündemi meşgul edecek cinsten.

Hesapların Kolombiya Uyuşturucu Kartelleri ile İlişkili Olduğu Bilgisi Geldi

Bitfinex şirketinin 400 Milyon Euro bakiyeli hesaplarının uyuşturucu kartelleri ile ilişkili olduğu söylendi. Polonya savcıları, araştırma sürecinin daha hızlı ve sağlıklı ilerlemesi açısından mahkeme kararı ile tüm hesaplara tedbir getirdi.

Bu sürecin ardından ise Bitfinex hisselerinin çok ciddi anlamda olumsuz etkilendiğini net şekilde söyleyebiliriz. Soruşturma sürecinin büyük bir titizlik ile yürütüldüğü aşikar. Nitekim bu haber kesin olarak doğrulanırsa Bitfinex’in başı dertte. Yatırımcıların ise ne yazık ki kafalarında soru işaretleri doğacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail