AltcoinHaberler

Poly Network Hacklendi, Rekor Kayıp Var! “Başka Projeler Etkilenebilir!”

Hackerlar iş başında...

Çok zincirli birlikte çalışabilirlik protokolü Poly Network hacklendiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından duyuru yapan geliştiriciler hackerların 600 milyon doları çaldığını ve belirli cüzdanlara aktardığını paylaştı.

Borsalara çağrı yapılarak belirtilen cüzdanlardan gelen kripto paraların kara listeye alınması talep edildi.

“Poly Network’ün saldırıya uğradığını duyurmaktan dolayı üzgünüz. Hackerlar çaldıkları fonları BSC, Ethereum ve Polygon ağında üç ayrı cüzdana taşındı. Bu adreslerden gelen tokenlerin karar listeye alınmasını talep ediyoruz.

Hackerlar hakkında yasal işlem başlatacağız ve fonları iade etmelerini isteyeceğiz.”

Duyuruda adı geçen adreslerde toplam 600 milyon dolarlık fon bulunuyor. Uzmanlar bunun şimdiye kadar ki en büyük kripto para hackleri arasında yer alacağını ifade ediyor. Bir önceki rekor 2018 yılında 530 milyon doları hacklenen Coincheck borsasındaydı.

Poly Network birlikte çalışabilirlik protokolü olduğundan PolyNetwork kullanan başka projelerinde bu durumdan etkilenebileceği ifade ediliyor. Protokolün web sitesinde entegre olduğu kripto projeleri yer alıyor. Yeni ayrıntılar çıktıkça paylaşacağız.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Tüm yatirdigim para kayboldu bilen ve benim gibi mağdur olan varmi

Anonim

Nash.io Bulut madenciliği sitesine hesabıma ulaşamıyorum lütfen yardımcı olun


Başa dön tuşu