Kripto HaberleriAltcoinPolygon 100 Kişiyi İşten Çıkarıyor! MATIC Analizi

Polygon 100 Kişiyi İşten Çıkarıyor! MATIC Analizi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon, 21 Şubat tarihinde resmi interenet sitesi üzerinden önemli bir duyuru yaptı.

Polygon yetkilileri yaptıkları açıklamada projede görev alan personelin yaklaşık %20’sinin işine son verdiğini duyurdu.

“Bu yılın başında projemizin birden fazla kolunu Polygon Labs adı altında birleştirdik. Birleşme planımız çerçevesinde bazı ekiplerin (toplam 100 kişi) işine son vererek toplam işgücünü %20 azalttık. Bu kararı vermek bizler için acı vericiydi ancak yolculuğumuz için gerekli bir adımdı.”

Yetkililer, blog gönderisinin devamında işten ayrılan arkadaşlarının projeye büyük katkı yaptığını vurgulayarak her birine ayrı ayrı teşekkür etti. Polygon son olarak işten ayrılan geliştiricilerin maddi zararını minimuma indirmek için üç aylık kıdem tazminatı dağıtacağını belirtti.

MATIC Analizi

Polygon’un yerel kripto para birimi MATIC’te işten çıkarma haberinin ardından bazı altcoinlere göre daha fazla değer kaybetti.

Kripto piyasası haftanın ikinci gününü satıcılı geçiriyor. Bitcoin ve Ethereum sırasıyla %0,83  ve %1,59 değer kaybetti. Market payı büyük altcoinler ortalama %2,50 düşerken MATIC %4,50 geriledi.

1,35$ direncini aşmasının ardından 1,55$’a kadar yükselen MATIC önceki hafta aştığı direnç seviyesini desteğe çevirmek için test edebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları