binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPolygon Labs ile Bu Altcoin Arasında zkEVM Katman 2'ye Geçmek İçin İşbirliği...

Polygon Labs ile Bu Altcoin Arasında zkEVM Katman 2’ye Geçmek İçin İşbirliği Yapıldığı Açıklandı!

Katman 1 akıllı sözleşme platformu, önde gelen bir Ethereum ölçeklendirme geliştiricisi olan Polygon Labs ile işbirliği yapıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum, Polkadot ve Cosmos gibi ekosistemler için geniş kapsamlı desteğe sahip bir Katman 1 akıllı sözleşme platformu olan Astar Network, güçlü bir Katman 2 çözümü olan Astar zkEVM’yi piyasaya sürmek için önde gelen bir Ethereum ölçeklendirme geliştiricisi olan Polygon Labs ile işbirliği yapıyor.

Astar Network ve Polygon Labs, zkEVM Katman 2 İçin Güçlerini Birleştirdi

Bu stratejik ortaklık, Ethereum ile uyumlu sıfır bilgi destekli Katman 2 zincirlerinin oluşturulması için özel olarak tasarlanmış açık kaynaklı bir kod tabanı olan Polygon CDK’dan (Zincir Geliştirme Kiti) yararlanıyor.

Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, “Asya, Web3’ün benimsenmesi söz konusu olduğunda dünyanın en ileri görüşlü bölgelerinden biri” dedi.

Nailwal, blok zincirlerinin muazzam bir potansiyele sahip olduğu bir alan olan güvene dayalı olmayan uygulamalarda şeffaflığa yönelik artan talebin altını çizdi.

İlgili Haber  BitMEX'in Kurucusu Arthur Hayes Bir Sonraki Boğa Piyasası İçin Tarih Verdi!

Astar Network’ün Kurucusu Sota Watanabe, Polygon Labs ile yaptıkları işbirliğinin, işletmelerin blok zinciri girişimlerini başlatmalarını sağlamada çok önemli bir adım olduğunu ve böylece Japonya’nın Web3 öncüsü konumunu güçlendirdiğini vurguladı.

Japonya, Başbakan Fumio Kishida’nın Web3’ün dönüştürücü potansiyelini kabul etmesiyle kripto dostu bölgelerin ön saflarında yer alıyor.

Coinbase Ventures ve Binance Labs’in desteğiyle Astar, bu paradigma değişiminde önemli bir rol oynamayı ve kendisini gerçek dünyadaki kullanım durumlarını ortaya çıkarmaya odaklanan ulusal stratejik bölgelerle uyumlu hale getirmeyi öngörüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail