Kripto HaberleriAltcoinPolygon (MATIC) Ağında Bu Metriğin Yükselişi Dikkat Çekti!

Polygon (MATIC) Ağında Bu Metriğin Yükselişi Dikkat Çekti!

On-chain verileri takip eden internet sitesine göre Polygon üzerindeki saniyelik işlem sayısı son günlerde astronomik artış gösterdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum katman-2 protokollerinden Polygon’da bazı metriklerde görülen aşırı yükseliş zincir üstü analistlerin dikkatini çekiyor.

Polygon’un geçtiğimiz haftalarda yaptığı zkEVM (Sıfır-bilgi Ethereum Sanal Makine Ağı) lansmanının ardından ağ büyümesi önceki döneme göre olumlu gelişme kaydetti.

Katman-2 ağlarındaki on-chain verileri takip eden L2Beat adlı internet sitesine göre Polygon üzerindeki saniyelik işlem sayısı metriğinin yaklaşık 7 kat artması ise toplulukta olumlu bir hava yaşattı.

Polygon zkEVM protokolünün lanse edilmesi katman-2 protokolleri arasındaki rekabeti önemli ölçüde artırdı.

Geliştiriciler sayesinde rakiplerine nazaran daha erken hareket eden Polygon’un kriptoseverleri kendi tarafına çektiği tahmin ediliyor. Saniyelik işlem haricindeki bir başka metrik yüksek ilgiyi doğruluyor.

TVL Değeri 1 Haftada 2 Katına Çıktı!

Önde gelen ETH katman-2 çözümünde kilitlenen toplam kripto varlık miktarı 10 Mayıs 2023 tarihinde 5 milyon $ civarında seyrederken günümüzde bu rakam 2 katına ulaştı.

Ekosisteme artan ilgi henüz MATIC fiyatına yansımasa da topluluk orta-uzun vadede kripto para biriminin gerekli fiyatlamaya ulaşacağını umuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları