binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPopüler Altcoin Dördüncü Büyük Airdrop'unu Kullanıcılara Dağıttığını Bildirdi

Popüler Altcoin Dördüncü Büyük Airdrop’unu Kullanıcılara Dağıttığını Bildirdi

Popüler bir Ethereum Katman-2 protokolü, kullanıcılarına dördüncü kez airdrop dağıttını resmi web sitesinde bildirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Katman 2 ağı Optimism dördüncü altcoin airdrop’unu duyurdu. Airdrop, yaklaşık 23.000 adrese yaklaşık 40.8 milyon dolar değerinde 10 milyondan fazla OP token dağıttı.

Resmi açıklamaya göre bu airdrop, sanatçılar ve onların zincir üzerinde üretkenlik sunma becerileri için bir takdir göstergesi olacak. Optimism, airdrop talep sayfasında “Büyük bir toplumun sanatçılara ihtiyacı vardır” dedi.

Optimism böyle bir etkinliği ilk kez gerçekleştirmiyor. Mayıs 2022’de Optimism ilk airdrop’unu gerçekleştirmiş ve 250.000 erken kullanıcıya 200 milyondan fazla OP token dağıtmıştı.

Ödüller, Superchain ve Ethereum Mainnet üzerinde ilgi çekici NFT’lerin oluşturulması ve 10 Ocak 2023’ten 10 Ocak 2024’e kadar bu NFT’lerin transferleri için harcanan işlem ücreti dahil olmak üzere çeşitli kriterlere dayanıyordu.

İlgili Haber  Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, XRP Spot ETF Olasılığını Değerlendirdi

İlk NFT sözleşmesini 10 Ocak 2023’ten önce oluşturan erken içerik oluşturuculara, NFT’si 11 Kasım 2023’ten sonra transfer edilen yeni içerik oluşturuculara ve 11 Kasım 2023’ten bu yana Superchain veya L1’de aktif olanlara da bonus ödüller verildi. Koleksiyoncuları 14 Temmuz 2023’ten bu yana NFT’lerini aktararak 0.005 ETH’den fazla harcayan popüler içerik oluşturucular da ödüllendirildi.

Bunlara ek olarak, WLTA’ya katılan ve airdrop’a hak kazanan sanatçılara özel bir “We Love the Art” içerik oluşturucu bonusu verildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail