Kripto HaberleriAltcoinPopüler Altcoinde Bugün Önemli Bir Kilit Açma Etkinliği Yaşanacak! İşte Detaylar

Popüler Altcoinde Bugün Önemli Bir Kilit Açma Etkinliği Yaşanacak! İşte Detaylar

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Token Unlocks verilerine göre Oasis Network (ROSE) altcoini için kısa bir süre sonra büyük bir kilit açma (unlock) etkinliği olacak.

Türkiye saati ile bugün 19:00’da gerçekleşecek unlock etkinliğinde 199.5 milyon ROSE tokeni piyasaya sürülecek ve sirkülasyonda olan ROSE miktarı yaklaşık %2 artacak.

Kilidi açılacak ROSE tokenlerinin toplam piyasa değeri bu yazının yazıldığı anlardaki kur ile yaklaşık olarak 15 milyon dolar seviyesinde.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Neden Yükseliyor? Bernstein Analistleri Kaynağı Açıkladı!

Son Etkinlik ile Sirkülasyonda Olan Oasis Network (ROSE) Altcoin Miktarı 5 Milyarı Geçecek

Mevcut durumda 4.8 milyar adet ROSE altcoininin kilidi açık ve sirkülasyonda bulunuyor. Bu miktar toplam ROSE arzının %48.7’sine tekabül ediyor.

Bununla birlikte halen kilitli olan ROSE token miktarı ise, son unlock etkinliğinden önce 2.7 milyar ROSE olarak belirlendi. Bu da toplam arzın yaklaşık olarak %27’sine denk geliyor. Kalan yaklaşık %24’lük arz ise takip edilemiyor.

Oasis Network, Cosmos SDK kullanılarak oluşturulmuş açık finans için gizlilik odaklı bir akıllı sözleşme platformudur. Proje, veri gizliliğini ve kullanıcı gizliliğini teşvik eden uygulamalara ve kullanım senaryolarına öncelik vermektedir.

Oasis Network’ün ana geliştiricisi olan kripto para şirketi Oasis Labs, 2018 yılında Berkeley’deki California Üniversitesi profesörü Dawn Song tarafından kuruldu. Geliştirme ekibi, ilk protokol gelişimini desteklemek için diğerlerinin yanı sıra a16z crypto, Polychain Capital ve Binance Labs’ten 45 milyon dolar toplamıştı.

Oasis, Cosmos SDK’yı kullandığından, IBC (Blok Zincirleri Arası İletişim) protokolü başlatıldığında Cosmos uyumlu zincirlerin oluşturduğu geniş ekosisteme bağlanabilecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları