binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPopüler Altcoinde CEO Koltuğu Değişti, Fiyat Etkilendi Mi?

Popüler Altcoinde CEO Koltuğu Değişti, Fiyat Etkilendi Mi?

Merkezi olmayan kripto para borsası dYdX'in kurucusu Antonio Juliano, ana şirketin CEO'luğundan istifa ettiğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Merkezi olmayan kripto para borsası dYdX’in kurucusu Antonio Juliano, ana şirketin CEO’luğundan istifa ettiğini açıkladı.

Bir blog gönderisinde dYdX CEO’luğundan istifa ettiğini belirtti belirten Antonio Juliano, dYdX Trading’in başkanı olmaya devam edeceğini belirtti.

“Her zaman dYdX’in lideri olacağım. Benim için bundan sonra ne olacağı hakkında hiçbir fikrim yok.

Çok şey başardık ama henüz hedeflerimize ulaşamadık. Yapılacak daha çok şey var ve bunu inşa etmek için daha uzun yıllar gerekiyor. On yıllardır inşa ettiğimiz şeye bakıyorum. dYdX uzun vadeli bir oyun ve biz durmayacağız.

Bu yolculukta ben de çok yol kat ettim. 24 yaşında dYdX’i tek başıma kurduğumdan beri, bana ömür boyu sürecek bir macera ve gelişim armağan edilmiş gibi hissediyorum. Chris Dixon bir keresinde bana “kuruculuk, entelektüel bir zorluk olarak gizlenmiş duygusal bir zorluktur” demişti. Şimdi bunu yaşadım ve bunun doğru olduğunu biliyorum.

dYdX bana korkudan heyecana, sevinçten yalnızlığa uzanan yoğun deneyimlerin hız trenini yaşattı.

Ancak şimdi CEO’luktan ayrılma vakti. Zaman içerisinde aslında kendi şirketimi yönetmem gerekmediğini fark ettim. Ben dYdX’in kurucusuyum ve her zaman da öyle olacağım . Aynı zamanda çoğu kurucunun kendisinde bulduğu gibi CEO da oldum. Ancak bunların iki farklı rol olduğunu keşfettim.”

Bu haber sonrası DYDX fiyatında değişim olmadığı görüldü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail