Polkadot

Popüler Analist, 2022 İçin Tek Bir Kripto Paraya İşaret Etti

Benjamin Cowen, 2022'de DOT'un patlamasını bekliyor.

Kripto para sektörünün en popüler analistlerinden birisi olarak ön plana çıkıp kendini ispatlayan Benjamin Cowen, 2021 yılında yaptığı başarılı tahminlerini 2022 yılında da devam ettirmek istiyor gibi gözüküyor.

Cowen, 2022 yılı için yaptığı yeni açıklamasında ise özellikle tek bir kripto para birimine parantez açtı. Bu kripto para ise Ethereum kurucu ortağının piyasaya sürdüğü ve geliştirdiği Polkadot (DOT) oldu.

İlgili Haber
Kripto Analisti Benjamin Cowen'e Göre Bitcoin'de İdeal Senaryo

Cowen’in Tercihi DOT Oldu

Cowen, en son videosunda DOT/ETH paritesini inceledi ve bunun aslında ETH’ye karşı da güçlendiğini ifade etti. DOT’un ETH karşısında birçok altcoine kıyasla çok daha güçlü olduğu ifade eden analist, şunları vurguladı:

Tabii ki burada bakmamız ve dikkat etmemiz gereken şey DOT/ETH paristesi. Çünkü özellikle Ethereum katili projelerin ETH karşısında nasıl performans gösterdiği önemlidir. Bu sebeple DOT’un umut vaat ettiğini söyleyebilirim.”

Analist, DOT’un fiyat performasının 2021’e damga vurmadığını ancak asıl yükselişin buradan sonra geleceğini vurguladı. DOT için net bir hedef vermeyen ünlü isim, 60 dolarlık seviyenin üzerine çıkılmasından sonra ise üç haneli seviyeleri hedefliyor gibi gözüküyor.

2022 yılında L1 ağlarının popüler olmasını bekleyen analist, DOT’un da bu konuda en ön sıralardan birisini kapmasını istiyor ve bekliyor gibi gözükmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu