AltcoinCardanoEthereumHaberler

Popüler Analist: “Bu 6 Altcoin Sizi Milyoner Yapabilir” Polkadot (DOT), Cardano (ADA) ve Dahası

Popüler analistin altcoin sepetini paylaştık.

Bitcoin dün belirttiğimiz kritik bölgenin üzerine kalmayı başardı. Bu bölgede yatay hareket sergileyen Bitcoin’in sakinliği altcoinlere yaradı.

Altcoinlerde birçok coinde pozitif seyir devam ederken yükselişlerin sınırlı kaldığını gözlemliyoruz. Bitcoin’in bu seviyelerdeki yatay hareketleri hafta sonu güzel bir altcoin pumpı getirebilir.

Popüler analist MMCrypto yaklaşık 320 bin abonesi için Youtube’a yüklediği son videosunda “Bu altcoinler sizi 2021’de milyoner yapabilir” başlığıyla 6 altcoin paylaştı.

1 Numara Ethereum

Önümüzdeki süreçte boğa piyasasının devamı halinde (analist devam edeceğini düşünüyor) analist 1 numaralı altcoin olarak Ethereum’u seçiyor.

Bunun süpriz olmadığının farkında olan analist, Ethereum’a gelecek güncellemeler ile fiyatının çok hızlı şekilde yükseleceğini düşünüyor. Mevcut durumda komisyon ücretlerinin Ethereum fiyatını baskıladığı ifade eden analist, güncellemelerin çalışıp çalışmayacağını bilmediğimiz için Ethereum üzerinde risk yönetiminin doğru yapılması gerektiğini düşünüyor.

“Uniswap’ın kullanımı çok yaygın”

Analist 2. coin olarak UniSwap’ı tercih ediyor. Her ne kadar komisyon ücretleri burada da yüksek olsa da analiste göre çok geniş bir kitle Uniswap kullanıyor.

Analist, Uniswap’ın kullanımının basit olması nedeniyle diğer swap platformlarından çok daha işlevsel olduğunu ve bu nedenle insanların onu tercih ettiğini düşünüyor.

Chainlink (LINK), Binance Coin (BNB), Polkadot (DOT) ve Cardano (ADA)

Analistin önümüzdeki süreçte çok iyi performans göstereceğini düşündüğü diğer altcoinler ise sırasıyla şu şekilde; Chainlink (LINK), Binance Coin (BNB), Pokadot (DOT) ve Cardano (ADA).

Analist portföyünü Ethereum ve Ethereum katilleri ile doldurmasının nedenini şu şekilde açıklıyor.

“Ethereum vaad ettiği güncellemeler ile başarıya ulaşırsa çok iyi prim yapacak ve biz kazanacağız. Ancak Ethereum bu güncellemeler ile başarıya ulaşamazsa bu durumda market Etheruem’un güçlü rakiplerine yönelecektir.

Bu nedenle her durumda kazanan biz olacağız. Bu ürünler bireysel olarak zaten iyi performans gösterme potansiyeline sahipler bu nedenle birbirleri ile sepet yapmak bence mantıklı.”

ETH 12.000$ – Cardano 10$

Ethereum’un boğa piyasası sonunda 10-12 bin dolar seviyelerine kadar çıkabileceğini düşünen analist, Cardano için 8-10 dolarlık fiyatların görülebileceğini düşünüyor. Analist bu fiyatların oldukça spekülatif olduğunu ve kendi fikirleri olduğunun altını çiziyor.

Videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz.

*Bu anlatılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Analistin düşünceleri haber verme hakkı kapsamında paylaşılmıştır. Yukarıdaki bilgilere ve analistin düşüncelerine göre yatırım yapmanız tüm mal varlığınızı kaybetmenize neden olabilir. Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
5 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

2021 çıkışına dikkat etmek lazım. Ama pandemi etkilerinin takibini iyi yapmak lazım hafifledimi çıkmak lazım
şuanlık hala alınabilir 😀 YTD değildir

Ömer

Ada 1 sene civarında en az 15 20 katına çıkar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ama orta ve uzun vadede kesinlikle kaybettirmez panik satışlardan kaçınılmalı…

Anonim

Btt patlayacak buna yatırım şart

Anonim

Eylül’de patlar buraya yazıyorum👍

Anonim

Kasım bitiyor hâlâ patlayacak 🙄


Başa dön tuşu