Kripto HaberleriAltcoinPopüler Analist: "Bu Ethereum Rakibi Altcoin, 2 Kat Yükselebilir!"

Popüler Analist: “Bu Ethereum Rakibi Altcoin, 2 Kat Yükselebilir!”

Ünlü analist takipçileriyle Solana analizini paylaştı.

Takip et

Kripto para birimlerine yönelik yaptığı analizlerle tanınan Coin Bureau isimli YouTube kanalının Guy takma adlı sunucusu 2.09 milyon takipçisiyle Solana (SOL) analizini paylaştı.

Analist altcoin rallisinin devam etmesi halinde en iyi Ethereum (ETH) rakibi olarak görülen SOL fiyatının iki katına çıkabileceğini düşünüyor.

“SOL’un fiyat hareketi de birkaç açıdan ilginç görünüyor.

Fiyat hareketi açısından, altcoinlerdeki mevcut toparlanma rallisi devam ederse SOL potansiyel olarak 2 katına çıkabilir ve diğer büyük altcoinlerden daha yüksek bir kazanç sağlayabilir.”

FTX CEO’su Sam Bankman Fried’in Solana‘nın küçümsendiği yönündeki yorumlarının haklılık payının olduğunu söyleyen analist, kripto para piyasasındaki mevcut momentumun devam etmesi halinde SOL‘un ciddi bir ralli görebileceğini gösteren çok fazla kanıt olduğunu vurguladı.

Eylül ayında gerçekleşmesi planlanan Merge yükseltmesine de atıf yapan analist, ETH yükseltmesindeki potansiyel bir başarısızlık ve aksaklık durumuna karşı ilginin Avalanche (AVAX), Near Protocol (NEAR) gibi ETH rakibi olarak görülen altcoinlere kaydığını düşünüyor.

“Birleşme yaklaşırken ilginin Solana, Avalanche, Near Protocol ve diğer Ethereum rakiplerine toplandığını fark etmiş olabilirsiniz.

Bu bir tesadüf değil. Çünkü birleşme ile ilgili bir şeylerin ters gitmesi durumunda portföylerini korumaya çalışan birçok yatırımcı var.”

CoinGecko verilerine göre ilk 10 kripto para birimi arasında yer alan Solana, son 7 günde %15, son 24 saatte ise %11.9 düşüş yaşayarak 36,30 dolardan işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları