coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPopüler Analist Bu Hafta Yakından Takip Ettiği Sekiz Altcoini Açıkladı! İşte O...

Popüler Analist Bu Hafta Yakından Takip Ettiği Sekiz Altcoini Açıkladı! İşte O Liste!

Kripto para analisti Miles Deutscher, X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda bu hafta takip edeceği 8 altcoini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yatırımcıların yakından takip ettiği kripto para analisti Miles Deutscher, X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda bu hafta takip edeceği 8 altcoini açıkladı.

Kripto piyasanın son zamanlarda yaşadığı düzeltmeye ve sakinleşmeye dikkat çeken analist, bu aşamanın bilinçli yatırımcılar için yeni fırsatlar yaşattığını savundu.

İşte Analistin Sekiz Altcoinlik Listesi!

1-Injective (INJ)

Yatırımcıların son zamanlardaki INJ heyecanının azaldığını belirten analist, INJ’nin yılın en iyi performans gösterenlerinden biri olduğunun unutmaması gerektiğini söyledi.

Analisete göre INJ’nin yükseliş momentumunu devam ederse 19 dolarlık yerel zirvelerin etiketlenmemesi için hiçbir neden yok.

2-Pyth Network (PYTH)

PYTH‘nin piyasada ilginç bir konumda yer aldığını belirten analist, PYTH’nin düşük volatiliteye sahip ve vadeli piyasalarda listelenen yeni, parlak bir altcoin olduğunu söyledi.

Analist, Jüpiter ve JITO gibi diğer Solana tokenlerinin PYTH’nin önünde rakip olabileceğini belirterek halihazırda PYTH sahibi olanlara tokenlerini ellerinde tutmalarını ve fiyat düşmedikçe daha fazla eklememelerini tavsiye etti.

3- SuperFarm (SUPER)

Miles Deutscher, SUPER için FOMO kaynaklı fiyat artışı potansiyeli gördüğünü belirtti.

Deutscher SUPER için “Bu zaten çok yükseldi, satın almıyorum denilen altcoinlerden biri olabilir” diye tahminde bulunuyor. Bu noktada geç alıcıların SUPER fiyatını daha da yukarı çekebileceğini savunuyor.

4-Cosmos (ATOM)

Halving teklifinin yakın zamanda onaylanmasının Cosmos için önemli bir gelişme olduğuna dikkat çeken analist, bu gelişmenin potansiyel olarak ATOM’un fiyat hareketini olumlu etkileyeceğini söyledi.

5-dYdX (DYDX)

DYDX bugün büyük bir kilit açılımı yaşadı. Bu birkaç gün DYDX için olumsuz olsa da fırsat kokusu alıyorum. Baş ve omuz modelinin günlük olarak devam edip etmediğini görmek için izlemek gerekiyor.

6-Solana (SOL) ve BONK

SOL’un, birden fazla denemeden sonra 58 doları kırmada zorluk yaşadığını belirten analist, hala Solana’da başka bir zirvenin görülebileceğini söyledi.

Analist ayrıca Solana ile birlikte hareket etme eğiliminde olan BONK’u (Solana mem parası) da izlediğini belirtti.

7-Vertex (VRTX)

Son olarak Vertex‘i inceleyen analist, Vertex’te DYDX ve Uniswap’i geride bırakan önemli hacim artışı olduğuna dikkat çekti ve izlenmesi gereken altcoinler arasında olması gerektiğini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail