AltcoinHaberler

Popüler Analist, Ethereum ve İki Altcoin İçin Uyarıda Bulundu!

Analist Credible, yatırımcıları uyardı

Kripto para sektörünün tanınan simalarından birisi, yaşanan yakın zamanlı iyileşmeye rağmen özellikle Ethereum ve iki altcoin konusunda takipçilerini uyardı.

Ünlü kripto para analisti Credible, konu hakkında 241.000 takipçisine yönelik yaptığı açıklamasında Ethereum’un sert düşüşüne devam etmesini beklediğini ifade etti.

Üç Altcoin İçin Kritik Yerler

Analist, hedefinin ise 2.700 dolardan ETH alm olduğunu vurgulayarak bunun haftalık açılış seviyesine geleceğinin altını çizdi. Analistin düşüş tahmininde bulunduğu tek kripto para birimi ise Ethereum olmadı.

Ünlü isim, eşler arası ödeme ağı platformu Hedera Hashgraph (HBAR) için de düşüş tahminleri yaptı. Analist, HBAR’ın temel desteğinin 0,30 dolar olduğunu ve 7 aylık bekleyiş bitince görülen yükselişin biteceğini ifade etti. Analist, baş ve omuzlar formasyonu oluşan grafiğe bakarak 0,15 dolara kadar düşüş olabileceğini vurguladı.

Analistin dikkat çektiği son kripto para birimi ise Convex Finance (CVX) oldu. Merkeziyetsiz finans protokolü, analiste göre 7 dolar desteğinden sıçrama elde edebilir ve tüm zamanların rekoruna ulaşabilir. Analist, bu seviyenin yerel dip olmaması durumunda ise çok şaşıracağını vurguladı.

Tabii ki söz konusu fiyatların gidişatı konusunda Bitcoin’in rolü de çok önemli ve lider kripto para birimi an itibarıyla 43.000 dolardan alınıp satılıyor. BTC fiyatının bu seviyede kalması ise altcoinlerin yeniden hareketlenmesini sağlayacaktır. Ethereum 3.200 dolar direncine doğru ilerlerken Cardano da 2,25 dolar desteğine geldi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu