Kripto HaberleriAltcoinPopüler Analist Kasım'da Patlayacak 5 Kripto Parayı Açıkladı!

Popüler Analist Kasım’da Patlayacak 5 Kripto Parayı Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin 60.000$’ın üzerine akümüle olmaya devam ederken altcoinlerde karışık bir seyir olduğunu görüyoruz. Bu süreçte sırası gelen altcoin hareketini yaparken başarılı analist Tom Busby Kasım ayında yükselmesini beklediği 5 altcoini takipçileri ile paylaştı.

Analistin listesinin ilk sırasında Ripple var. Ripple davası üzerinden yorumda bulunan Busby, SEC’in mahkemeye yalan söylemiş olabileceğine ilişkin kanıtların yargıç tarafından istenildiğini hatırlatarak, SEC’in bu hatasının davanın seyrinde etkili olabileceğini ifade etti. Ripple’ın bu belgeler ile savunmasını güçlendireceğini düşünen analist, bu nedenle XRP fiyatında da bir yükseliş olabileceğini ifade etti.

Analistin listesinin ikinci sırasında Ethereum bulunuyor. Kısa süre önce rekorunu tazeleyen ETH’ye ilişkin beklentilerinin devam ettiğini belirten Busby, “Son 6 ayda Ethereum ve diğer katman 1 varlıklar ile DeFi ve NFT kullanımı, Ethereum’un Bitcoin ile rekabet etme niyetinde olduğunu gösteriyor.” dedi.

Listenin üçüncü sırasında Harmony (ONE) var. One, 370 milyon dolarlık fon açıklamasının ardından Ekim ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. One’daki yükselişin kasım ayında da devam edeceğini düşünen analist, potansiyel hedef olarak 1.80$’ı işaret etti.

Analistin Kasım’da yükseliş beklediği diğer iki altcoin Theta ve Nano oldu.

Analistin bu altcoinlerin yükselişlerinin devam edeceğine ilişkin beklentisi ile yatırım yapmayınız. Burada yer alan bilgiler ve analistin yorumları yatırım tavsiyesi olarak paylaşılmamıştır. Buradaki bilgilere göre yatırım yapmanız tüm varlıklarınızı kaybetmenize neden olabilir. Yatırım kararlarınızı sadece kendi araştırmalarına göre alınız.

Analistin açıklamalarının tamamını buradaki videodan izleyebilirsiniz.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları