binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizPopüler Analist PlanB’den Bitcoin İçin Yeni İddialı Tahmin: “BTC'de Gerçek Eğlence Başladı!"

Popüler Analist PlanB’den Bitcoin İçin Yeni İddialı Tahmin: “BTC’de Gerçek Eğlence Başladı!”

S2F modeli ile tanınan analist PlanB, Bitcoin'de birikim aşaması sona erdiğini, boğa aşamasının başladığını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in 64.000 dolara kadar giden rallisi son günlerde yavaşlarken, BTC 62.000 dolar ilke 61.000 dolar arasında gidip geliyor.

Bu noktada BTC’nin yükselişinin devam edip etmeyeceği merak konusu olmaya devam ederken, S2F modeli ile tanınan analist PlanB, Bitcoin’de birikim aşaması sona erdiğini söyledi.

Bu noktada gerçek boğa piyasasının başladığını belirten, PlanB, artık kolay BTC satın almanın mümkün olmayacağını iddia etti.

“KIRMIZI NOKTA !!

Bitcoin’de birikim aşaması sona erdi: Düzenli ve yavaş büyüyen piyasalarda artık kolay satın alma fırsatları kalmadı.

Boğa piyasası başladı.

Tarih bir rehber olacaksa, yaklaşık 10 ay boyunca çılgın bir FOMO, aşırı fiyat pompaları ve aniden %30’luk çoklu düşüşler yaşanacak.

Eğlence başlıyor!”

Plan B’nin paylaşımına göre Bitcoin, 2021’den bu yana ilk kez kırmızı nokta ile resmi olarak Boğa piyasası bölgesine giriyor. Bu durum genellikle Bitcoin’de parabolik bir hareketin başlangıcını işaret ederken, yatırımcıların kripto para piyasasında yüksek volatilite ve hızlı fiyat dalgalanmalarının olacağı bir döneme hazırlıklı olmaları gerektiğini gösteriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail