Kripto HaberleriAltcoinPopüler Analist Satın Alım Fırsatı Sunan 4 Altcoin'i Açıkladı!

Popüler Analist Satın Alım Fırsatı Sunan 4 Altcoin’i Açıkladı!

Takip et

Bitcoin 60.000$ üzerindeki güçlü duruşunu sürdürürken altcoinlerdeki bekleyiş devam ediyor. Bitcoin’in yeniden fiyat keşfine hazırlandığı bu dönemde altcoin rallisine hazırlanan yatırımcılar en yüksek kar marjına sahip olacak kripto paraları araştırıyor.

Youtube’de 205 bin abonesi bulunan kripto para analisti Josh Moden, takipçileri ile alabilecekleri 4 altcoini paylaştı.

Analistin listesinde ilk sırada, yeni nesil video paylaşım platformu Verasity (VRA) yer alıyor.

Analist şu anda VRA’nın satın alım fırsatı sunduğunu ancak 0,05 ile 0,06 $ arasına kadar düşeceğini bu bağlamda bu seviyeleri beklemenin de avantajlı olacağını düşünüyor. Moden, daha sonra VRA’nın 0,08 ila 0,09 $’a yükseleceğini tahmin ediyor.

Analistin listesinde 2.sırada Thorchain (RUNE) bulunuyor.

Kullanıcıların kripto para varlıklarını çeşitli ağlar arasında kolayca değiş tokuş etmelerini sağlayan merkezi olmayan bir likidite protokolü RUNE, yaklaşık 12,8 $ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Analist, RUNE’nin 3-17 $’lık fiyat aralığındaki mevcut 12 $’lık seviyesinin iyi bir alım yeri olduğunu söyledikten sonra ilk hedefin 17 $ olduğunu belirtti.

“Büyük olasılıkla 13-14 $’ın üzerine çıkacağız , sonra biraz düşeceğiz. Ardından 17- 18 $’a çıkacağız. Bu tüm zamanların en yüksek seviyesinin başlangıcı olabilir. En sonunda 50 $’a ulaşacağını ve çok çok iyi bir proje olduğunu düşünüyorum.”

Analist listesinin 3.sırasında ise Cardano’ya (ADA) yer verdi.

Moden, yaklaşık 2 $ seviyelerinden işlem gören ADA’nın kama modelinin üzerinde kırıldığını söyledi.

Bu kırılmanın, ADA’nın 2,65 $’lık hedefine ulaşması için iyi anlamına geldiğini belirten Moden, 2 $’ın ADA stoklamak için iyi bir satın alma bölgesi olduğunu ifade etti.

Analistin listesinde 4.sırada Ripple (XRP) bulunuyor.

Moden, XRP stoklamak için 1.14 $ seviyelerinin iyi bir satın alım bölgesi olduğunu söyledikten sonra XRP’nin 1.36 $’lık direnç seviyesini kıramayi başarabildiği takdirde ilk hedefin 1,55 $, ikinci hededin ise 1,64 $ olduğunu ifade etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Sinan

Mantıklı abartmamış

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları