AltcoinHaberler

Popüler Analist Yükseliş Beklediği Altcoinleri Açıkladı! “Alım Fırsatı Var, ATH Geliyor”

Altcoinlerde yükseliş devam edecek mi?

Bitcoin’de boğaların gücü hissedildikçe altcoinlerde eski zirvelerine doğru bir atak geldiğini görüyoruz. Altcoinlerdeki yükselişler sert bir düşüş gelebileceği konusunda bazı yatırımcıları tedirgin etse de analist Smart Contracter markete pozitif bakmaya devam ediyor.

Solana

Yıl başında 1 dolardan yükselişine başlayan ve 100x yapan Solana hakkında değerlendirme yapan analist, SOL’un 200 dolar olmaması için hiç bir neden olmadığnı muhtemelen daha da yükseğe çıkabileceğini ifade etti.

“Bu gerçekten kolay bir setup gibi görünüyor. Uzun vadeli düşünmeyi unutun, dirençsiz yol açık.”

Ethereum

Aylık kapanışlara göre Bitcoin ve Ethereum’u değerlendiren analist “ETH kesinlikle daha güçlü duruyor” notunu düştü.

Ethereum’un daha alt zaman dilimlerindeki görüntüsünün de pozitif olduğunu belirten analist, “Gelen kırılım iki dip formasyonunu onayladı.” dedi.

AAVE

DeFi alanında kredi verme platformu olarak kullanılan AAVE’nin de düşüş trendinden çıktığını belirten analist, bu yükselişte Arbitrum’un katalizör görevi görmüş olabileceğini söyledi

AVAX

Son olarak AVAX’ı yorumlayan analist, 39-40$ bandının iyi bir alım fırsatı olduğunu ve AVAX’ta ATH’nin hala masada olduğunu söyledi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu