Altcoin

Popüler Kripto Para Projesinde Kavga: CTO İstifa Etti!

SushiSwap'de sular durulmuyor!

Uniswap’in en büyük rakibi olarak piyasaya giriş yapan ve daha sonra birçok farklı ağ üzerinde de hizmet vermeye başlayan SushiSwap, kesinlikle birçok yatırımcının duyduğu ve kullandığı bir kripto para projesi.

Merkeziyetsiz kripto para borsası ve bir kripto para birimini kapsayan projede son dönemde birçok kavga olmaya başladığı aktarılıyor.

SUSHI CTO’su İstifa Etti!

SushiSwap’in CTO’su Joseph Delong, yaşanan olaylar sonrasında dün attığı tweet ile istifa ettiğini resmen ilan etti.

Delong’un istifası SushiSwap ekibi içerisinde yükselen tansiyon sonrasında geldi. Eski takım üyeleri ekibin önemli geliştiricilerinden olan 0xMaki’nin zorla çıkartıldığını iddia ediyor.

0xMaki’nin o tarihlerde yayınladığı gönderide bu ayrılış sebebinin kendisi olduğunu ve bunu kendisinin istediğini vurgulamıştı ancak takım üyeleri böyle düşünmüyor.

Twitter’a sızdırılan bir ekran görüntüsüne bakıldığında 0xMaki’nin zorla gönderildiği görülmekte. Ekran görüntüsüne bakıldığında Delong’un SUSHI Telegram grubunda projenin Maki ile mi Makisiz mi devam edip etmemesi gerektiğini sorduğu görülüyor.

Çekirdek takımdan olmayan birisi ise bu soruya cevap verenler arasında yer alıyor.

Delong’un daha önce de projenin hazinesinden kendisine 200.000 SUSHI yani yaklaşık 1 milyon dolarlık ödeme yapılmasına dair teklif ortaya koyduğu ancak bunun topluluk tarafından reddedildiği biliniyor.

Burada da aslında çekirdek ekipten olmayan Delong’un sebep olduğu sorunlardan bazılarının kendisini istifaya sürüklediği görülmekte.

Tüm bu olayların SUSHI fiyatı üzerinde olumsuz etki yaşatabileceği biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu