binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumPotansiyel Ethereum ETF Onayında Geri Sayım Sürerken Vitalik Buterin 300.000 Dolarlık ETH...

Potansiyel Ethereum ETF Onayında Geri Sayım Sürerken Vitalik Buterin 300.000 Dolarlık ETH Transfer Etti! İşte Detaylar

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin gizlilik odaklı coin mikseri Railgun'a yaklaşık 300.000 dolarlık 80 ETH aktardı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Olası bir Ethereum ETF onayına az bir süre kala Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin gizlilik odaklı coin mikseri Railgun’a yaklaşık 300.000 dolar değerinde 80 ETH aktardı.

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin Railgun’a 300 Bin Dolarlık ETH Aktardı

Bu işlem, Buterin’in her ay düzenli olarak daha küçük miktarlarda ETH’yi Railgun’a taşıdığı son altı ay boyunca gözlemlenen bir modeli devam ettiriyor.

Buterin daha önce Railgun kullanımını desteklemiş, kötü niyetli davranışları önlemedeki ve kullanıcı gizliliğini korumadaki etkinliğini vurgulamıştı.

Kullanıcılar Railgun kullanarak işlem geçmişlerini gizleyebiliyor ve böylece finansal işlemlerinde gizlilik ve güvenliği artırabiliyor.

İlgili Haber  Ethereum'un Kurucu Ortağı Joe Lubin Ethereum ETF'leri Hakkında Konuştu: "Onaylanması Durumunda Bu Sonuçlara Hazır Olun!"

Son transfer, kripto para topluluğu içinde, özellikle de Buterin gibi yüksek profilli isimler arasında gizliliğe verilen önemin arttığının altını çiziyor.

Railgun’u kullanmaya devam etmesi, bu ilkelere olan güçlü bağlılığını göstermekte ve bu alandaki diğer kişiler için bir örnek teşkil etmektedir.

Gelişmiş gizlilik özellikleriyle bilinen Railgun, kullanıcıların finansal geçmişlerini ifşa etmeden işlem yapabilmelerini sağlayarak dijital varlıklarını potansiyel tehditlerden korumak isteyenler için popüler bir seçim haline geliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
EYYP1978

OLGAYA EV ALACAK….

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail