Sponsorlu

PrimeXBT Ve Küresel Pazarlar: Tam Da Bunun İçin Bir Uygulama Var

Apple’ın amiral gemisi iPhone’u piyasaya sürdüğü ilk zamanlarda bir pazarlama kampanyası, hemen hemen her şey için devasa bir uygulama kitaplığına atıfta bulunmuştu: e-postanızı, takviminizi, hatta YouTube ve Netflix için bir uygulamayı yönetmek için bir uygulama.

Geçen onca zamana karşın küresel olarak pazarlara erişim hala ciddi şekilde eksik. Dijital varlıklara, ardından ayrı ayrı geleneksel varlıklara erişim mümkün hale geldi ancak hiçbir zaman tek bir hesap kullanarak bu kadar çok pazarı bir araya getiren bir iPhone uygulaması olmadı ama şimdi, nihayet, bunun için bir uygulama var.

PrimeXBT iOS Uygulaması Diğer Popüler Uygulamalara Katılıyor

Yerel PrimeXBT iOS uygulaması, şu anda iPhone için Apple App Store’da bulunan diğer popüler uygulamalara (TikTok, Gmail, Messenger, Venmo, CashApp ve daha fazlası) katılıyor.

Yalnızca bugün mevcut olan PrimeXBT uygulaması, tipik olarak bir web tarayıcısı kullanmayı gerektiren tüm özelliklere sahip gelişmiş bir ticaret platformuna erişim sunuyor. İlk kez, yerel bir iOS uygulaması aracılığıyla hareket halindeyken benzersiz özelliklerin ve ticaret araçlarının tam listesi sunulacak.

Nihayet Küresel Pazarlara Erişimi Olan Bir Uygulama

Uygulamadan ne bekleneceğine gelince PrimeXBT’ye aşina olan herkes en sevdiği şeyleri mağazada bulacak: Bitcoin, Ethereum ve diğer en iyi altcoinlerde sentetik sözleşmeler; majör, minör ve egzotik forex döviz çiftleri; S&P 500 ve DAX 30 gibi popüler hisse senedi endeksleri; emtia altın, gümüş, petrol ve doğal gaz. Yatırımcılar, tek bir hesaptan 50’den fazla alım satım aracından herhangi birini uzun veya kısa devre yapabilecekler.

Strateji yöneticilerinin işlem yapabileceği ve takipçilerin portföylerinin performansını takip edebilecekleri Covesting kopya alım satım modülüne de erişim bulunuyor. Şirketin ürün ekibi lideri, PrimeXBT’nin gelecekteki güncellemelerde yeni bir strateji oluşturma veya yeni stratejileri takip etme becerisini etkinleştireceğini vaat ettiğini ve bunu yapmak için çerçevenin bu en son teknoloji sürümünün yürürlükte olduğunu belirtiyor.

Şimdi iOS’ta, Android Çok Yakında!

Aynı şirket sözcüsü ayrıca bir Android uygulamasının “yakında geleceğini” açıkladı. Yakında çıkacak olan diğer yenilikler arasında şirketin sürekli büyüyen yol haritasındaki en son yenilik olan “Covesting Getiri Hesabı” sistemi yer alıyor.

PrimeXBT, ek bilgi için resmi bloglarında uygulamanın bir incelemesini yayınladı. Geniş varlık yelpazesine ve Covesting ekosistemine ek olarak kullanıcılara ayrıca özel bir hesap yöneticisi ve 7/24 canlı müşteri desteği aracılığıyla kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuluyor.

Uygulama şimdi Apple App Store’da ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamayı derecelendirmek ve geri bildirim sağlamak, geliştirme ekibinin sıkı çalışmalarının takdir edilip edilmediğini bilmesini sağlar ve ayrıca gelecekteki uygulama güncellemeleriyle deneyimi iyileştirmeye yardımcı olur. Şirket ayrıca 10.000 dolara kadar ödüllü bir hata ödül programı başlattığından hatalarla karşılaşmak bile işe yarayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu