coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinProje Çalışmayı Durdurdu, Altcoin Kurucusu "Ben de Kaybettim" Dedi!

Proje Çalışmayı Durdurdu, Altcoin Kurucusu “Ben de Kaybettim” Dedi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

24 Kasım’da, Cardano (ADA) altcoini üzerine kurulu önde gelen bir merkeziyetsiz finans (DeFi) ve stablecoin ekosistemi olan Ardana, “finansman ve proje zaman çizelgesi belirsizliğini” gerekçe göstererek projeyi aniden durdurdu:

“Cardano üzerinde geliştirme yapmak; araçlara, altyapıya ve güvenliğe harcanan büyük miktarda fon nedeniyle zor olmuştur. Bu durum, geliştirmenin tamamlanmasına ilişkin belirsizliğin yanı sıra, en iyi hareket tarzının dUSD’nin geliştirilmesinin durdurulması olmasına yol açmıştır.”

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, başarısız Ardana projesiyle ilgili bir kullanıcı sorusuna yanıt vererek kendisinin de bu olumsuz durumdan etkilendiğini açıkladı.

Ardana, başarısızlığının nedenleri olarak finansman kısıtlamalarını ve dağıtım zaman çizelgesindeki belirsiz koşulları gösterdi.

Durumdan memnun olmayan Cardano kurucusu, “Görünüşe göre 500 bin dolar kaybetmiş olabilirim” dedi. Hoskinson, Cardano’nun erken aşama yatırım fonu olan cfund aracılığıyla projeye yatırımcı olduğunu söyledi. Ayrıca Ardana ekibinden bir açıklama beklediğini de söyledi.

İlgili Haber  Cardano (ADA) Geliştiricileri Merakla Beklenen Gelişme İçin Tarihi Verdi!

Cardano Altcoin Ağı Üzerindeki Ardana Projesinin Çöküşü 3AC Nedeniyle Olmuş Olabilir

Afrika Operasyonları Direktörü John O’Connor, haberi duyduğunda şaşkınlık ve hayal kırıklığını ifade ettiği için Cardano yaratıcısı ile aynı durumda gibi görünüyor. Projeye ve aynı şekilde cfund’a yatırım yaptığını söyledi:

“Hala ne olduğunu anlamaya çalışıyorum; son duyduğumda DeX’in bu ay çıkması gerekiyordu.”

O’Connor’a göre Ardana projesinin çökmesine neden olan olayın kaynakları Three Arrows Capital (3AC) çöküşü ile bağlantılı olabilir.

O’Connor, 3AC’nin Ardana projesinde bir yatırımcı olduğunu Twitter üzerindeki bir kullanıya doğruladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail