blank
Binance CoinHaberler

Pump Alarmı: Binance BNB Yakma Programını Hızlandırıyor!

Binance BNB yakma programını hızlandırmak için çalışmalara başladı.

Bitcoin yeni rekorlar kırarken, altcoinlerden de güzel haberler gelmeye devam ediyor. Binance Ceo’su Changpeng Zhao bugün attığı twitle: “Bu hafta sonu ekimiz #BNB için hızlandırılmış yakma programını tartışıyor. Daha fazla ayrıntı gelecek. Ayrıca herhangi bir öneriyi veya parlak fikri memnuniyetle karşılıyoruz” dedi.

Binance’nin mevcut BNB Coin yakma programına göre, her üç ay da bir Binance mevcut karının %20’si oranında BNB’yi geri almak veya yok etmek şeklinde ortadan kaldırıyor. Bu işlemle halka arz sırasında üretilen 200 milyon BNB’nin %50 sinin piyasadan kaldırılması hedefleniyor. BNB’nin bugünkü arzı 176.406.561 adet. Şuana kadar coin yakma hedefinin %24’ü tamamlanmış durumda. Yapılan hesaplamalara göre BNB’nin hedefine ulaşması, yani 100 milyon BNB yakması için 10 yıl gerekiyor.

Binance Ceo’sunun bugün attığı twite göre bu sürenin kısaltılması hedefleniyor. Sürecin ne kadar hızlandırılacağı ve yöntemi konusunda açıklama yapmayan CZ, hafta sonu bunu tartışacaklarını ve daha fazla detay duyuracaklarını söyledi.

BNB’de coin yakma işlemi hızlanırsa arzın çok daha hızlı azalması ve fiyatın buna göre artması bekleniyor. Güne 30$’lardan başlayan BNB coin, haberin etkisiyle 34$’a kadar yükseldi. Haber saati itibariyle 33.70$ seviyelerinden işlem görüyor. Yakma işlemi hızlandırılırsa fiyatın buna olumlu tepki vereceği düşünülüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 Yorum


Başa dön tuşu