Bitcoin

Birileri Yine İş Başında ‘1.2 Milyar Dolarlık Bitcoin Satıldı’

Reddit'te Bytetree tarafından yapılan açıklamada 1.2 milyar dolar değerinde Bitcoin satışı yapıldığı açıklandı.

Nexo

Birileri elindeki tüm Bitcoin varlıklarını çıkarmaya başlarken, kripto para yatırımcılarına zor günler yaşatan bu eylemlerin kimler tarafından gerçekleştirildiği konusu merak ediliyor. Çok fazla düşüş yaşanan kripto para piyasasında yatırımcılar artık fiyatların yükselişe geçerek kendilerini mutlu edebilecek fiyat seviyelerini görmesini isterken, bunun mümkün olamayacak olduğuna dair iddialarda yerini alıyor. Çin’deki kripto para birimi yatırımcılarının satışlarına panik nedeniyle devam etmelerinin fiyatın düşmesine neden olduğu ve bu durumda yatırımcılarında yatırımlarını çekmeye başlamasının piyasada daha fazla düşüşe neden olduğunu düşündürüyor.

Bitcoin satışları ile ilgili balinaların bile bilgisinin olmadığı iddia edilirken, Neuner bu konuda kripto para balinalarının da beklemediği bir eylemin yaşandığı konusunda canlı TV programında bugün açıklamalar yaptı.

Bytetree ise 1.2 milyar dolarlık kripto para birimi satışının yapıldığını açıklarken, yatırımcıların bu milyarlarca dolarlık satıştan etkilenmiş olabilecekleri ifade edildi. Bytetree iddiasına göre 1.2 milyar dolarlık Bitcoin satılınca kripto para piyasasında büyük düşüş oldu.

Bitcoin fiyatının ne kadar düşecek olduğu bilinmezken, yatırımcılar panikle piyasanın normale dönmesini bekliyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı