Bitcoin

Birileri Yine İş Başında ‘1.2 Milyar Dolarlık Bitcoin Satıldı’

Reddit'te Bytetree tarafından yapılan açıklamada 1.2 milyar dolar değerinde Bitcoin satışı yapıldığı açıklandı.

Birileri elindeki tüm Bitcoin varlıklarını çıkarmaya başlarken, kripto para yatırımcılarına zor günler yaşatan bu eylemlerin kimler tarafından gerçekleştirildiği konusu merak ediliyor. Çok fazla düşüş yaşanan kripto para piyasasında yatırımcılar artık fiyatların yükselişe geçerek kendilerini mutlu edebilecek fiyat seviyelerini görmesini isterken, bunun mümkün olamayacak olduğuna dair iddialarda yerini alıyor. Çin’deki kripto para birimi yatırımcılarının satışlarına panik nedeniyle devam etmelerinin fiyatın düşmesine neden olduğu ve bu durumda yatırımcılarında yatırımlarını çekmeye başlamasının piyasada daha fazla düşüşe neden olduğunu düşündürüyor.

Bitcoin satışları ile ilgili balinaların bile bilgisinin olmadığı iddia edilirken, Neuner bu konuda kripto para balinalarının da beklemediği bir eylemin yaşandığı konusunda canlı TV programında bugün açıklamalar yaptı.

Bytetree ise 1.2 milyar dolarlık kripto para birimi satışının yapıldığını açıklarken, yatırımcıların bu milyarlarca dolarlık satıştan etkilenmiş olabilecekleri ifade edildi. Bytetree iddiasına göre 1.2 milyar dolarlık Bitcoin satılınca kripto para piyasasında büyük düşüş oldu.

Bitcoin fiyatının ne kadar düşecek olduğu bilinmezken, yatırımcılar panikle piyasanın normale dönmesini bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu