NFT

Rekorlar Kıran Ünlü NFT Koleksiyonu, Yeniden Yükselişe Geçti!

Dünyaca ünlü NFT sanatçısı Zagabond'un NFT koleksiyonu Azuki'ler yeniden revaçta ve taban fiyat artıyor!

Kripto para piyasasında yaşanan sert düşüş tahmin edilebileceği gibi NFT koleksiyonlarını ve kripto para sektörünün diğer alanlarını da vurdu. Bored Ape Yacht Club (BAYC) gibi lider NFT koleksiyonları bile sert düşüş yaşarken özellikle bir koleksiyon deprem yaşadı.

İlgili Haber
Justin Bieber, 1.3 Milyon Dolar Ödeyerek Bir Bored Ape Yacht Club NFT'si Satın Aldı

Azuki NFT Koleksiyonunun Fiyatı Artıyor

Anonim kurucu Zagabond‘un koleksiyonu olan Azuki‘ler, çok sert bir düşüş yaşadı. Azuki’lerin fiyatları 16,2 ETH’den kısa süre içerisinde 8,3 ETH’ye kadar geriledi ve büyük bir yarılanma görüldü.

Azuki’nin anonim kurucusu Zagabond tam olarak aynı gün, bir blog gönderisi yayınladı. Yayınlanan gönderide daha önce başarısız olan CryptoPhunks, Tendies ve CryptoZunk gibi projelerden öğrendiği dersleri listeyen Zagabond, böyle anlaşıldı. Zagabond’un bu projelerin kendi eserini kabul etmesi de etkili oldu. Bu durum anında fiyat düşüşü yaratırken Zagabond ise konu hakkında net bir açıklamada bulunmadı. Zagabond buna rağmen geliştirmeye devam edeceklerini ifade ederek, durumu toparladı.

Bir noktada 8 ETH‘nin bile altına inen Azuki’lerin taban fiyatları, an itibarıyla piyasadaki düşüşe rağmen 10 ETH‘yi gördü. Toplamda 226.000 adetten fazla ETH alım satım hacmine sahip olan proje, belki de diğer NFT’lerin ateşlenmesini de sağlayabilir.

Buna rağmen lider kripto para birimi Bitcoin ise hala düşüşünü sürdürmekte ve 30.000 dolar seviyesi tekrar test ediliyor. BTC fiyatı için 30.000 doların altı ise NFT’ler de dahil genel bir düşüşü tetikleyebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu