Haberler

Riot Blockchain’den Açıklama

Riot Blockchain yeni API hakkında açıklama yaptı.

Bir kripto madenciliği çiftliği olan Riot Blockchain, 14 Mart’ta SEC’le ABD’de haziran ayı sonuna kadar veya Temmuz ayının başında düzenlenmiş kripto alışverişini açmak için onay verdi. Riot, yazılım şirketi SynapseF1 ile ortaklık kurdu ve şimdiye kadar 250 bin dolar değerinde yatırım projesine yatırım yaptı.

Şirket ayrıca gelecekteki kripto değişimindeki işlemlerin yapılmasından resmen sorumlu olacak RiotX Holdings adında bir iştirak kurdu. Tahmini bütçe, lansmandan sonra 2,5 milyon dolara çıkacak.

SynapseF1 Bankacılık API’sini Kolaylaştırmak İçin

Riot için yazılım ortağı olan SynapseF1, kullanıcı hesaplarını ABD tarafından onaylanmış bankalara bağlayacak bir API üzerinden bankacılık hizmetlerini kolaylaştırmak üzere ayarlanmıştır. Yazılım ayrıca, takas sahtekarlık faaliyetlerini önlemek için, kullanıcının bulunduğu yeri ve kimlikleri takip etmekten sorumlu olacaktır.

Riot tarafından yapılan SEC raporuna göre, Synapse rolü olarak açıklanmıştır,

SynapseFi’nin API’si, Şirketin RiotX’e erişirken kullanıcının nerede olduğunu bilmesini sağlayacak ve böylece şirketin bir kullanıcının, dijital para biriminin değiş tokuşuna izin verilen, komşu Wyoming’e gidip dijital değiş tokuş yapmanın yasak olduğu bir ülkede işlem yapmasını engelleyebilecek. RiotX’in yasak bölgelerinde kullanılması yasaktır.

Dosyalama, değişim hizmetlerinin 2019’un sonuna kadar Hawaii ve Wyoming hariç 50 eyalette de mevcut olarak kullanılması bekleniyor.

Borsa Lansmanı Mevzuat Kısıtlamaları Nedeniyle Gecikmeli Oluyor

Basına yaptığı açıklamada, Riot Blockchain, düzenleyici ve sermaye kısıtlamaları göz önünde bulundurularak kripto değişimine başlamasının birkaç hafta geciktirilebileceğini kabul etti. SEC raporu bile, kullanıcıları kripto değişimine yapılan yatırımla ilgili risk konusunda uyarmaktadır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu