XRP

Ripple 0.46 dolara yükseldi

Ripple fiyatında değişimler yaşanıyor. Fiyatın yükselmesi 0.58 dolar tekrarını beraberinde getirebilir.

Ripple fiyatında değişim yaşanıyor. Bir süre önce kripto para piyasasında canlılık gösteren Ripple, 0.58 dolara kadar yükselmiş ve bu yükselişin ardından yatırımcılara mesaj verdiği ve yıl sonunda tarihi rekor kıracak olduğu yorumlarına sebep olmuştu. Bitcoin fiyatının dengeli olduğu süreçte yükselmesi sayesinde Ripple fiyatında %18’e varan oranlarda artış yaşanması ”kendi kendine liderliğini ilan etti” şeklinde yorumların yapılmasına sebep olmuştu.

Bitcoin fiyatının değişmiyor olmasına rağmen o dönemde 0.58 doları gören Ripple, bu konuda en fazla dikkat çeken kripto para birimi olmuştu.

Ripple’deki artış yeni yükseliş sinyali mi?

Bugün %3 oranında değer kazanarak 0.46 dolara yükselen XRP, bu adımı ile tekrar piyasada yükselebilecek olduğu mesajını verdi yorumlarına sebep oldu. Fiyatın yükselmesi sonucunda oluşan bu düşünce ise piyasada son derece verimli olan kripto paralar arasında Ripple’nin olduğunu gösterirken, Bitcoin fiyatının %20 değer kazanması durumunda XRP fiyatının da %10 oranında değer kazanabileceği ve 0.50 dolar seviyesine tekrardan çıkabilecek olduğu şeklinde yorumlandı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı