fbpx
XRP

Ripple (XRP) 0.55 dolara kadar yükseldi

Ripple fiyatlarında anlık yükselişler devam ediyor. Yatırımcıların büyük ilgisi ile karşı karşıya olan Ripple’ın bugün 0.45 dolar seviyesinden 0.10 kuruş artış göstermesi ve 0.55 dolara kadar yükselmesi yatırımcılarına en az %18 oranında kazanç getirdi. Eski yatırımcılar bu yükselişlerin 1 dolar seviyesi için çok yakın olduğunu ve bu yükselişlerin devam etmesini umduklarını ifade etmeye başlarken, kimi yatırımcılar ise fırsatı değerlendirerek satış yolunu seçti

Ripple fiyatlarında olağanüstü değişim yaşanması ve bu değişimin sürekli olumlu hale gelmesinin piyasa hacmini de arttırabilecek olduğu düşüncesini beraberinde getirdiğine değinen birçok kişi, beklentilerinin tam tersinde hareket eden piyasanın akıllıca seçimleri şans eseri yapan kişilere dahi kazandırdığını açıkladı.

Ripple güçleniyor!

Ripple’ın bu denli güçlenmeye başlaması ve çok güçlü duruma gelmesinin arkasında yatan sebep ve nedenlerin birçok farklı etkisinin olduğunu belirten analistler ise yatırımcıların oldukça iyi sonuçlar alacak olduklarından emin olmaya yakın olduklarını belirterek yatırımcıları farklı araçlara yatırım yapıp yapmamak konusunda kendi kararları olduğunu açıkladı.

  • XRP (Ripple) yakın zamana kadar 1 doları görebilecek mi? Bunu zaman gösterecek.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box