Kripto HaberleriXRPRipple (XRP) 0.55 dolara kadar yükseldi

Ripple (XRP) 0.55 dolara kadar yükseldi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple fiyatlarında anlık yükselişler devam ediyor. Yatırımcıların büyük ilgisi ile karşı karşıya olan Ripple’ın bugün 0.45 dolar seviyesinden 0.10 kuruş artış göstermesi ve 0.55 dolara kadar yükselmesi yatırımcılarına en az %18 oranında kazanç getirdi. Eski yatırımcılar bu yükselişlerin 1 dolar seviyesi için çok yakın olduğunu ve bu yükselişlerin devam etmesini umduklarını ifade etmeye başlarken, kimi yatırımcılar ise fırsatı değerlendirerek satış yolunu seçti

Ripple fiyatlarında olağanüstü değişim yaşanması ve bu değişimin sürekli olumlu hale gelmesinin piyasa hacmini de arttırabilecek olduğu düşüncesini beraberinde getirdiğine değinen birçok kişi, beklentilerinin tam tersinde hareket eden piyasanın akıllıca seçimleri şans eseri yapan kişilere dahi kazandırdığını açıkladı.

Ripple güçleniyor!

Ripple’ın bu denli güçlenmeye başlaması ve çok güçlü duruma gelmesinin arkasında yatan sebep ve nedenlerin birçok farklı etkisinin olduğunu belirten analistler ise yatırımcıların oldukça iyi sonuçlar alacak olduklarından emin olmaya yakın olduklarını belirterek yatırımcıları farklı araçlara yatırım yapıp yapmamak konusunda kendi kararları olduğunu açıkladı.

  • XRP (Ripple) yakın zamana kadar 1 doları görebilecek mi? Bunu zaman gösterecek.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları