XRP

Ripple 1 Milyar XRP’nin Ne Kadarını Kullandı? İşte XRP İle İlgili Önemli Veriler!

Ripple tarafından kilidi açılan 1 milyar XRP'nin ne kadarı kilit altına alındı?

Ripple her ayın ilk günü 1 milyar adet XRP’nin kilidini açıyor ve bunların bir kısmını kendi harcamaları için kullanıyor.

Bu sebeple uzun zamandan beri eleştirilen Ripple’ın son zamanlarda kullandığı XRP miktarında azalmaya gittiği biliniyor. Buna rağmen Rippe’ın 1 Nisan tarihinde hareketi yine tepki çekti.

Ripple 1 Milyar XRP İle Ne Yaptı?

Whale Alert tarafından aktarılan habere göre Ripple yine 1 milyar XRP‘nin kilidini açtı ve bunların bir kısmını kullandı. Ripple bunların büyük bir kısmını kilit altına alırken 160 milyon adet XRP’yi ise kullanıma açtı.

Son 13 saat içerisinde Ripple’ın cüzdanına 94 milyon dolarlık XRP aktarıldığı görüldü. Ripple buna ek olarak farklı kurumlara da XRP transferi yaptı.

Ripple’ın cüzdanından Avrupa’nın en büyük kripto para borsalarından Bitstamp’in cüzdanına 10 milyon adet XRP gönderildiği görüldü. 20 milyon XRP ise Ripple cüzdanları arasında transfer edildi.

Şirketin bunları RL43 EE ve RL18-VN cüzdanlarına göndermesi ise yakında fonların başka transferlerle gündeme gelebileceğini düşündürdü. Ripple bu iki cüzdanı genellikle sınır ötesi ödeme şirketlerine XRP göndermek için kullanılıyor.

Ripple’ın 160 milyon XRP’yi ne için kullanacağı açıklanmasa da bunun şirket giderlerini fonlamak için kullanılacağı tahmin ediliyor. Ripple’ın mevcut davası devam ederken böylesine yüklü ve riskli işlemlerin yapılması ise şirketin elini zayıflatmaktan başka bir şey yapmıyor gibi gözüküyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu